Kinga Rusin miała wypadek na nartach. Na Instagramie pokazała zdjęcie "zmasakrowanej twarzy"

Anna Respondek 19.02.2018
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram/kingarusin

Kinga Rusin przyznała, że była to poważna sprawa. Dziennikarka myślała, że ma złamaną rękę. 

Kinga Rusin lubi czynnie spędzać czas. Dziennikarka latem chętnie korzysta z możliwości uprawiania różnych wodnych sportów. Zimą natomiast jeździ na wypad w góry, gdzie oddaje się przyjemnościom na stoku narciarskim. 

Zobacz także: 11-latek poprowadził "DDTVN" i zagiął pytaniem Kingę Rusin i Piotra Kraśko

Niestety tegoroczny wyjazd na narty w Alpy nie będzie dla gwiazdy miłym wspomnieniem. Jak się okazało, Rusin podczas zjazdu ze stoku miała wypadek. Jego skutki były widoczne na jej twarzy. Dziennikarka uszkodziła sobie również bark. O niebezpiecznej sytuacji opowiedziała w wywiadzie dla portalu Jastrzabpost.pl.

To nie była bułka z masłem. To była poważna sprawa. Tak się zdarza, że jak się człowiek próbuje sprawdzić, to musi ponieść tego konsekwencje. Cieszę się, że nie widać, ale udokumentowałam sobie swój wypadek. Mam uszkodzoną kaletkę na ramieniu w stawie barkowym i mam lekko naderwane dwa ścięgna, ale jest okej. Myślałam, że będzie dużo gorzej, myślałam, że mam złamaną rękę, ale nie widać już, bo miałam całą twarz zmasakrowaną, ale się wygoiła - powiedziała. 

Na Instagramie dziennikarki pojawiło się zdjęcie, na którym widać rany jej twarz. Jak przyznała Rusin w opisie, może lekko przesadziła ze "zmasakrowaną twarzą", jednak dla osoby pracującej w telewizji to duży problem. 

Ups... No dobra, z tą "zmasakrowaną twarzą" może trochę przesadziłam, ale dla kogoś kto pracuje na wizji, nie wyglądało to zbyt optymistycznie. PS Mam nadzieję że wczoraj w DDTVN nic nie było widać. No i dziękuję wszystkim za troskę - napisała. 

Wygląda na to, że prowadzącą czeka teraz rehabilitacja. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. ;)

Zobacz także: Kinga Rusin przez przypadek się wygadała. Zdradziła, kto dojdzie do finału "Agenta"? 

russ
Fotografia: Instagram/kingarusin
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów