Rusin i Górniak na jednym zdjęciu. Po konflikcie ani śladu! "Życie naprawdę potrafi zaskoczyć"

Edyta Górniak w sukience w panterkę i Kinga Rusin w sukience w węzły w studiu "Dzień Dobry TVN"
Fotografia: Instagram/Kinga Rusin - Official Profile

Kinga Rusin i Edyta Górniak nie miały najlepszych kontaktów. Najnowsze zdjęcie gwiazd świadczy o tym, że konflikt został zażegnany.

Kinga Rusin i Edyta Górniak do niedawna schodziły sobie z drogi. Spór rozpoczął się od kłótni w 2014 roku, do której doszło między paniami podczas jednego z wywiadów w programie "Dzień Dobry TVN". Gwiazdy od tamtej pory nie miały najlepszych relacji. Ostatnio jednak ich drogi zeszły się ponownie w związku z programem "Agent-Gwiazdy". Okazuje się, że obecnie ich relacje są bliskie ideałom. O tym świadczyć może chociażby zdjęcie, które ostatnio pojawiło się na Instagramie Kingi Rusin.

Zobacz także: Edyta Górniak znika z mediów! "Potrzebuję detoxu dla mojego umysłu"

Edyta Górniak i Kina Rusin pogodzone

Konflikt między nimi rozpoczął się w 2014 roku. Wówczas Edyta była gościem w programie "Dzień Dobry TVN". Odcinek prowadziła Kinga Rusin. Podczas rozmowy wokalistka zarzuciła dziennikarce, że ta nie przygotowała się do wywiadu. Edyta Górniak chciała wówczas promować swój najnowszy singiel. Rusin wolała jednak pytać ją nie o utwór, a o ślub z jej ówczesnym partnerem. To bardzo nie spodobało się piosenkarce.

Okazuje się, że program "Agent-Gwiazdy" naprawił relacje między gwiazdami. Choć Edyta Górniak odeszła z show już w drugim odcinku, odnowiła swój kontakt z prowadzącą. Do tego stopnia, że znów postanowiła pojawić się na kanapie w "Dzień Dobry TVN".

Po wywiadzie Kinga Rusin i Edyta Górniak zrobiły sobie pamiątkowe selfie. Zdjęcie dokumentujące ten fakt dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie.

Życie naprawdę potrafi zaskoczyć - napisała pod fotografią. 

Fani najwyraźniej są zachwyceni tym, że obie gwiazdy znów się dogadują.

Bo fajne babeczki zawsze się dogadają.

Obie cudowne.

Świetne osobowości na jednym zdjęciu.

Kto się czubi, ten się lubi - żartują internauci.

Najwidoczniej konflikt między obiema paniami został ostatecznie zażegnany.

Zobacz także: Edyta Górniak szczera jak nigdy. "Myślę o śmierci". Zdradziła, że spisała testament

Zarabianie na Instagramie jest już zjawiskiem bardzo powszechnym, nie tylko wśród gwiazd. Niektórzy jednak za każdy post zgarniają zawrotne kwoty.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów