Kinga Rusin opublikowała zdjęcie bez makijażu i z siwymi włosami. Dziennikarce przyświeca szczególny cel

Redakcja 12.12.2016
Kinga Rusin
Fotografia: East News

O inicjatywie dziennikarki rozpisują się największe polskie media, a jej apel popierają polscy internauci. 

Nieskazitelna cera, perfekcyjny makijaż, doskonała fryzura i idealnie dopasowany strój - tak w skrócie można opisać wygląd znanych z pierwszych stron gazet. Gwiazdy kina, estrady i po prostu celebryci starają się, aby zawsze wyglądać perfekcyjnie. Ich zdjęcia bez makijażu, a więc "naturalne" są rzadkością. Kiedy już taka fotografia przedostanie się do sieci, wzbudza ogromne emocje. Tak też się stało w przypadku Kingi Rusin i jej najnowszego zdjęcia. 

Dziennikarka na Instagramie umieściła zdjęcie, na którym prezentuje się bez ani jednego grama makijażu i z widocznymi siwymi włosami. Fotografia wykonana została w Argentynie, gdzie nagrywana jest druga edycja programu "Agent - Gwiazdy". Rusin, jak w przypadku pierwszej edycji, jest prowadzącą show. 

Kinga Rusin
Fotografia: www.instagram.com/kingarusin/

Kinga Rusin

Ważny przekaz

Zdjęcie w sieci nie znalazło się przypadkiem, a celowo. Dziennikarka w ten sposób chce zwrócić uwagę nie na siebie, a na ochronę środowiska i przyszłość polskich lasów. 

Wrzucam "szokujące zdjęcie bez makijażu prosto z Argentyny" licząc na to, że wraz z nim rozejdzie się po internecie mój apel! Apeluję o to, żeby wszyscy wrażliwi Polacy, którym na sercu leży ochrona środowiska, w szczególności naszych lasów i żyjących w nich dzikich zwierząt zabrali głos w sprawie skandalicznych, nowych pomysłów Ministerstwa Środowiska dotyczących likwidacji jakiegokolwiek nadzoru nad Lasami Państwowymi i znacznego ograniczenia możliwości działania organizacjom ekologicznym (…). Nie pozwólmy odebrać sobie głosu i zakneblować ust. To NASZE a nie "ich" narodowe dobro! - napisała Kinga Rusin na Instagramie. 

Dziennikarka w swoim emocjonującym wpisie nawiązuje do planów ministerstwa, które chce zlikwidować między innymi Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, a także znacznie ograniczyć udział społeczeństwa w postępowaniach dotyczących ochrony środowiska. Choć resort temu zaprzecza, Greenpeace Polska opublikował w Internecie dokumenty, które jasno pokazują, że takie nowelizacje są planowane. 

Apel Kingi Rusin spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów, którzy popierają działania dziennikarki. Zachwycają się także jej urodą, która nie przykryta makijażem, prezentuje się doskonale. 

Popieram Panią w sprawie lasów. Bez makijażu też jest Pani piękna! - napisał jeden z internautów.

Pani Kingo popieramy!!! Naturalność, natura bezcenne! - dodał drugi. 

Inicjatywę dziennikarki pochwaliła też jej koleżanka po fachu, Karolina Korwin Piotrowska. 

@kingarusin jestem z Ciebie dumna, jestem dumna z tego, że jesteśmy koleżankami! - napisała dziennikarka na Facebooku. 

Zdjęcie Kingi Rusin polubiło już blisko 7 tysięcy internautów, a o jej inicjatywie rozpisują się największe polskie media. Być może dzięki temu o planach resortu usłyszy znacznie większa część społeczeństwa, która jasno wyrazi swój sprzeciw. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów