"Żona Hollywood" urodziła dziecko po pięćdziesiątce? W końcu odniosła się do plotek

Marianna Bereza 18.10.2019
Kinga Korta
Fotografia: Tomasz Urbanek/East News

W zeszłym roku Kinga Korta po raz pierwszy została mamą. Teraz zdradziła, jak to na nią wpłynęło. Ile ma lat?

Kinga Korta zdobyła popularność dzięki programowi "Żony Hollywood". Bohaterami programu TVN Style były Polki mieszkające w Los Angeles - piękne, bogate, niebojące się spełniać swoich marzeń. Kindze Korcie do pełni szczęścia brakowało potomka. W końcu jednak doświadczyła późnego macierzyństwa. Jak to wpłynęło na jej życie?

Charyzmatyczna bizneswoman w czerwcu zeszłego roku po raz pierwszy została mamą. Jej synek Greyson przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro. W reality show na antenie TVN-u widzieliśmy, jak "żona Hollywood" razem z mężem regularnie odwiedza specjalistów. 

Kinga Korta o ciąży i macierzyństwie. Ile ma lat?

Ciąża Kingi Korty budziła wiele emocji ze względu na plotki, że ta urodziła dziecko po 50. roku życia. W najnowszym numerze "Vivy" gwiazda opowiedziała szczerze o macierzyństwie.

"Żona Hollywood" dopiero po pewnym czasie ujawniła, że jej synek począł się dzięki metodzie in vitro. Dlaczego Kinga oraz jej mąż Chet skorzystali z zabiegu?

(...) Wychodzimy z założenia, że jeśli dwoje ludzi bardzo się kocha, chce dać dziecku kochający dom, ale z różnych powodów nie mogą zajść w ciążę, to nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować. To była na tyle osobista, delikatna, a zarazem kontrowersyjna sytuacja, że zastanawialiśmy się, czy w ogóle poruszać temat - zdradziła.

Temat późnego macierzyństwa budzi sporo kontrowersji w Polsce. Okazuje się jednak, że w Stanach nie wywołuje takich emocji.

To jest bardzo normalne, tam nikt na to nie zwraca uwagi. Nie spotyka się to z krytyką, nikt nie zarzuca ci tego egoizmu, o który tak posądzano mnie w Polsce. Wiele kobiet decyduje się na ciążę w późnym wieku i są przeszczęśliwe, mają zdrowe dzieci. Każda mama ma prawo do szczęścia! - oceniła Korta.

Na koniec "żona Hollywood" ujawniła, jak wygląda jej metryka. Na ten komentarz czekało zapewne wiele osób.

Chyba nigdy nie ujawnię, ile naprawdę mam lat. To zostanie moją tajemnicą. Wszystkie życzliwe osoby mogę uspokoić: do pięćdziesiątki jeszcze trochę mi brakuje!

Co sądzicie o późnym macierzyństwie?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek skrytykowana przez internautkę: "Jak można z siebie robić 10-latkę?"

Wiele osób marzy o spotkaniu z idolem. A ty z kim powinieneś wybrać się na obiad? Sprawdź!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów