Kinga Duda na balu w czerwonej sukni. "Blada jak ścian(k)a". Serio? Wygląda super

Redakcja 19.05.2017
Kinga Duda
Fotografia: www.facebook.com/samorzad.wpia.uj/

Córka pary prezydenckiej zadała szyku w naprawdę zjawiskowej sukni. 

Kinga Duda na balu półmetkowym swojej uczelni udowodniła, że w czerwieni jej do twarzy. 

Córka prezydenta i jej koledzy z roku połowę studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego mają już za sobą. Z tej okazji zorganizowano bal półmetkowy, na którym stawili się studenci. Wśród nich nie mogło zabraknąć Kingi Dudy, która na tę okazję wybrała długą, czerwoną suknię na jedno ramię, która świetnie podkreślała jej sylwetkę. Stylizację dopełniły delikatnie upięte włosy i czerwone usta. 

Zobaczyć, jak w tym ważnym dniu wyglądała prezydentówna, możemy dzięki samorządowi uczelni, który na Facebooku opublikował zdjęcia z balu. Na tle osób, z którymi pozowała, Kinga Duda wyróżnia się jasną karnacją. Ten fakt nie umknął jej uwadze, o czym poinformowała w zamieszczonym komentarzu. 

Kiedy jesteś uosobieniem powiedzenia "blada jak ścian(k)a", a obok Ciebie stanie mały murzynek Ola K. kontrast aż bije po oczach - napisała Kinga Duda na Facebooku samorządu studentów WPiA UJ. 

Kinga Duda na balu
Fotografia: www.facebook.com/samorzad.wpia.uj/

Kinga Duda na balu

"Klasa!"

Choć Kinga Duda nie wydaje się zachwycona swoim wyglądem, znajomi i internauci szybko zapewnili ją, że prezentowała się doskonale. 

Kinga! Klasa - napisała internautka na Facebooku samorządu studentów WPiA UJ. 

Kingo, znakomicie, wszystko - dodała kolejna. 

Pani Kingo wygląda Pani wspaniale! Klasa i gust o jakim może pomarzyć niejedna kobieta. Odziedziczyła to Pani po mamie (...).

Pięknie podkreślona smukła talia. Elegancka kreacja. Bardzo ładnie. 

Kindze Dudzie na balu, który odbył się w krakowskim hotelu Hilton Garden, towarzyszył jej partner, Bartłomiej. Oboje chętnie pozowali do zdjęć razem z kolegami z roku. Choć niektórzy twierdzą, że czerwona suknia nie pasuje do tak jasnej karnacji, my nie mamy się do czego przyczepić. Faktem jest, że Kinga Duda tego dnia prezentowała się wyjątkowo elegancko i dostojnie. 

Kinga Duda z partnerem i kolegami z roku
Fotografia: www.facebook.com/samorzad.wpia.uj/

Kinga Duda z partnerem i kolegami z roku 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów