Kim jest żona Szymona Hołowni? Wykonuje dość nietypowy zawód

Zuzanna Morska 03.12.2019
Szymon Hołownia
Fotografia: instagram.com/szymon.holownia

Wiedzieliście, że Szymon Hołownia ma żonę? Zobaczcie, czym zajmuje się jego ukochana!

Jakiś czas temu Szymon Hołownia zdecydował, że kończy swoją przygodę z programem "Mam Talent!", który przez wiele lat prowadził wraz z Marcinem Prokopem. I choć o jego życiu zawodowym trochę wiemy, nie znamy kompletnie faktów z jego życia prywatnego.

Prezenter nie dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Ostatnio jednak zrobił wyjątek. Pod jednym ze zdjęć wrzuconych na instagramowy profil wspomniał o swojej żonie i córce. Fani nie kryją zaskoczenia tą informacją. Ale jeszcze większe na pewno wywoła w nich to, czym zajmuje się żona Szymona. Wykonuje bowiem nietypowy zawód!

Kim jest żona Szymona Hołowni

W wywiadzie dla tygodnika "Newsweek" Szymon zdradził też, że jego żona ma na imię Urszula, a córka Mania. Wygląda na to, że para poznała się... na planie "Mam Talent!", o czym prezenter opowiedział w jednej z rozmów w "Dzień Dobry TVN".

Poznałem ją, można powiedzieć w pewnym sensie, dzięki "Mam Talent!". Kręciliśmy materiał, udawaliśmy pilotów z Top Gun, którzy chodzą w zachodzącym słońcu pasem startowym. I tak to się wszystko potoczyło, że spotkaliśmy się z moją żoną - zdradził Hołownia.

Para poznała się w 2014 roku i stworzyła szczęśliwe małżeństwo. Dwa lata temu na świat przyszła ich córeczka Mania. A czym zawodowo zajmuje się Urszula Brzezińska-Hołownia? Okazuje się, że kobieta jest pilotem myśliwca MiG-29 i zawodowym oficerem! To jedyna kobieta w swojej jednostce.

Spodziewaliście się po niej tak nietypowego zawodu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów