Edyta Górniak ma nowego partnera. Jest od niej 9 lat młodszy!

Edyta Górniak
Fotografia: Instagram.com/edytagorniak

Wiadomo, w jaki sposób się poznali.

Edyta Górniak szybko otrząsnęła się po poprzednim związku i już znalazła sobie nowego faceta. Jest nim były sportowiec młodszy od niej o 9 lat. Zobaczcie jego najnowsze zdjęcia!

Tomasz Mazurkiewicz - nowy partner Edyty Górniak

Mimo że Edyta Górniak ma na koncie wiele nieudanych związków, wciąż wierzy, że odnajdzie w końcu miłość swojego życia. Gwiazda od niedawna spotyka się z kolejnym młodszym od siebie facetem.

Jak donosi magazyn "Party", jej ukochany to Tomasz Mazurkiewicz - były piłkarz Arki Gdynia i Legii Warszawa, który karierę piłkarza zakończył w 2012 roku. Obecnie jest trenerem, prowadzi treningi indywidualne. Prywatnie wychowuje z poprzednią kobietą dwie córki.

Jak się okazuje Tomasz od dłuższego czasu był fanem Edyty. Para poznała się po jednym z koncertów Górniak w Operze Bałtyckiej:

Po występie Tomasz z jedną ze swoich córek podszedł do Edyty i poprosił o wspólne zdjęcie. Złapali kontakt, a potem korespondowali na Instagramie - czytamy w "Party".

Zobacz także: Takiego koncertu Edyty Górniak jeszcze nie było! Nie możesz tego przegapić

Mamy nadzieję, że niebawem para pokaże wspólne zdjęcia. Życzymy im wszystkiego dobrego!

Zarabianie na Instagramie jest już zjawiskiem bardzo powszechnym, nie tylko wśród gwiazd. Niektórzy jednak za każdy post zgarniają zawrotne kwoty.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów