Kim jest Ella Balinska, czyli nowy Aniołek Charliego? Okazuje się, że ma polskie korzenie!

Łucja Siennicka 20.11.2019
Ella Balinska
Fotografia: Instagram/@ellabalinska

Ella Balinska zagrała jedną z głównych ról w najnowszym filmie "Aniołki Charliego". Okazuje się, że aktorka ma polskie korzenie ze strony ojca. Co ciekawe, może się on pochwalić prestiżowym tytułem!

Ella Balinska jest brytyjską aktorką, którą widzowie mieli okazję zobaczyć w "Aniołkach Charliego". Chociaż nie ma dużego doświadczenia w świecie filmu, to powierzono jej jedną z głównych ról. Jej nazwisko sugeruje, że Brytyjka ma polskie korzenie. Okazuje się, że jej ojciec jest Polakiem. Co jeszcze trzeba wiedzieć o Balinskiej?

Ella Balinska z "Aniołków Charliego" - kim jest i skąd pochodzi?

Ella Balinska pochodzi z Wielkiej Brytanii. Od kilku lat zajmuje się modelingiem, a aktorstwo jest jej kolejną pasją. Dziewczyna urodziła się w 1996 roku w Londynie w polsko-jamajskiej rodzinie.

Jej matką jest Lorraine Pascale, modelka, która obecnie występuje w brytyjskiej telewizji w roli prowadzącej programów o tematyce kulinarnej. Natomiast jej ojciec jest Polakiem i na dodatek jest hrabią!

To Kazimierz Baliński-Jundziłła herbu Jastrzębie. Zawodowo jest muzykiem jazzowym i przedsiębiorcą

Warto wspomnieć, że Ella dawniej zajmowała się profesjonalnie bieganiem. Reprezentowała nawet Wielką Brytanię w międzynarodowych zawodach.

Ella Balinska w "Aniołkach Charliego"

"Aniołki Charliego" opowiadają o odważnych absolwentkach szkoły policyjnej w LA. Pracują one w agencji detektywistycznej milionera Charliego. Nowa wersja filmu trafiła na ekrany polskich film.

Produkcja raczej nie zbiera pochlebnych opinii. W rolach głównych można zobaczyć właśnie Ellę Balinski, Naomi Scott i Kristen Stewart.

Widzieliście najnowsze "Aniołki Charliego"?

Zobacz także: Pink zawiesza karierę muzyczną! Ma naprawdę ważny powód

Lubisz kino? Sprawdź, którego filmu mógłbyś być gwiazdą!

Kadr z filmu "Akademia policyjna"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym filmie powinieneś zagrać

Kadr z filmu "Akademia policyjna"

1. Który z tych sportów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów