Zanim Anna Przybylska poznała Jarosława Bieniuka, była mężatką! Z kim była związana?

Zuzanna Morska 05.12.2019
Anna Przybylska
Fotografia: Tomasz Zukowski/East News

Wiedzieliście, że jedna z najpopularniejszych polskich aktorek była mężatką? I to przed tym, kiedy stworzyła związek z Jarosławem Bieniukiem. Zobaczcie, z kim była związana.

Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk tworzyli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Aktorka i piłkarz przez wiele lat tworzyli udany związek - doczekali się nawet trójki uroczych pociech. Nigdy jednak nie zdecydowali się na ślub.

Zanim Anna poznała Bieniuka, spotykała się z kimś innym. I nawet wzięła z tajemniczym mężczyzną szybki ślub!

Kim jest Dominik Zygra - jedyny mąż Anny Przybylskiej

Okazuje się, że Anna Przybylska tylko raz w życiu stanęła na ślubnym kobiercu. W 2000 roku aktorka poślubiła Dominika Zygrę! Cztery lata starszy tenisista i biznesmen z Trójmiasta nie spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony bliskich Anny.

Wszyscy wiedzieli bowiem, że decyzja o ślubie była pochopna. I bardzo w stylu Przybylskiej, o czym świadczą fragmenty jej biografii.

Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć- czytamy w książce "ANIA".

Anna i Dominik Zygra wzięli ślub po zaledwie 9 miesiącach związku. Już po drugim spotkaniu stwierdzili, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. To aktorka zaproponowała tenisiście ślub. A on na to przystał i 24 czerwca 2000 roku zostali małżeństwem.

Związek nie przetrwał.  Okazuje się, że krótko po wyjściu za mąż, ukochany aktorki zaczął ingerować w jej karierę. Ostatecznie para rozstała się w maju 2001 roku, a niedługo później Przybylska poznała Bieniuka.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów