Nosi gorset przez 23 godziny dziennie! Zobaczcie, jak wygląda

Paulina Ermel 03.09.2018
Diana Ringo
Fotografia: twitter.com/diara_ringo

Diana Ringo ma bez wątpienia wyjątkową figurę. Ale "ciężko" na nią pracuje. Kobieta nosi gorset prawie przez całą dobę! Zobaczcie, jak wygląda jej talia.

Diana Ringo to tylko pozornie normalna, młoda kobieta. Ma 39 lat, mieszka w Kalifornii i może pochwalić się nietypową figurą. Wszystko dlatego, że od 4 lata, codziennie nosi gorset. I to prawie przez całą dobę!

Przez 23 godziny dziennie nosi gorset

Skąd pomysł na codzienne noszenie gorsetu? Diana Ringo po urodzeniu dzieci zapragnęła mieć piękną talię. Dzisiaj 39-latka może pochwalić się sylwetką o typie idealnej "klepsydry". Wszystko za sprawą tego, że od 4 latach, po 23 godziny na dobę nosi gorset.

Diana, znana też pod pseudonimem DiaRa Ringo, zdejmuje gorset jedynie na godzinę - wtedy bierze kąpiel i ćwiczy. Można sobie wyobrazić, że na ulicy wzbudza niemałą sensację - w końcu jej talia ma niecałe 46 cm obwodu! Zanim zaczęła "ćwiczyć" talię jej obwód miał 74 cm. Teraz, gdyby zdecydowała się zdjąć gorset, rozmiar ten wynosiłby zaledwie 54 cm! Jedna Diana dąży do perfekcji i chodząc w gorsecie może pochwalić się talią o wymiarach 45,7 cm.

Diana cały czas dba o to, aby utrzymać taką sylwetkę. Regularnie ćwiczy, nosi gorset, ale jak wielokrotnie podkreślała, robi to z głową. I choć na początku jej najbliżsi denerwowali się o nią, teraz wiedzą, że nie ma o co. Diana cały czas jest pod opieką lekarza.

Zobacz także: Słynne konto na Instagramie zostało zamknięte. Prawdopodobnie przez promocję "zbyt” kobiecych kształtów

Myśleliście, że wszystkie produkty opatrzone etykietą "bez cukru", "bez tłuszczu", "bez konserwantów" są zdrowe? Ta modelka fit udowadnia, że nie muszą!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów