Jaki zawód wybrałaby Lewandowska, gdyby nie zaczęła interesować się sportem? Wzruszająca rozmowa trenerki z bratem

Marianna Bereza 07.09.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: FaceToFace/REPORTER

Piotr Stachurski wyjawił nieznane fakty z życia żony Roberta Lewandowskiego.

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego nie odcina kuponów od sławy męża, ale prowadzi niezależny biznes, a nawet kilka. "Lewa" jest właścicielką marki "Healthy Plan by Ann", w ramach której organizuje obozy i prowadzi własne zajęcia sportowe. Produkuje również zdrowe przekąski oraz założyła sklep internetowy z produktami dla dzieci.

Lewandowska kończy 31 lat. Nieznane fakty z życia trenerki

Zanim Ania poznała Roberta, odnosiła sukcesy w karate. Niewiele osób wie jednak, że jako dziecko Lewandowska wcale nie myślała o sporcie. Z okazji 31. urodzin trenerki w internecie pojawiło się wideo, w którym brat "Lewej" Piotr Stachurski wyjawił nieznane fakty z jej życia.

Ania na pewno nie była nigdy spokojna, dużo biegała, dużo dokuczała swojemu młodszemu bratu. (...) Był okres, kiedy Ania interesowała się sztuką i chciała tworzyć. Rodzice zapisali ją do szkoły plastycznej. A że rodzice pracowali w filmie i cały czas nas zabierali ze sobą, to Ania zainteresowała się także fotografią i chciała pójść na studia operatorskie – wyznał Piotr Stachurski.

Ojciec trenerki Bogdan Stachurski był operatorem filmowym. Często zmieniał miejsce pracy, a rodzina podążała za nim. Kiedy dostał kontrakt w Warszawie, Ania była w podstawówce. Często jeździła do niego na plan filmowy, na którym przesiadywała od 5 rano do 23. Chciała nawet zdawać do filmówki. Porzuciła te plany, kiedy rodzice się rozstali.

Ja się odcięłam. To był taki bunt pewnie. Powiedziałam, że nie chcę tego robić – wspominała Lewandowska.

Wtedy za sprawą wujka "Lewa" zainteresowała się karate. Jak wspomina, mężczyzna zastąpił wtedy jej ojca, a dzięki nowej dyscyplinie dużo zyskała.

Sport dał mi waleczność i szacunek do ludzi. (...) dał mi to, że jestem zaplanowana – oceniła.

Brat trenerki zdradził, jaka cecha siostry imponuje mu najbardziej. Okazuje się, że jest nią niezależność.

Mi najbardziej imponuje u Anki jej niezależność, o którą zawsze walczyła. Od dziecka chciała być nieuzależniona od nikogo - wyznał.

Lewandowska ujawniła w urodzinowym wideo, że najważniejszą wartością są dla niej rodzina i jej pasja. Komentarze uczestniczek obozów "Camp by Ann" uskrzydlają ją i motywują do działania.

To, co ludzie mi mówią na koniec obozu, jak mnie przytulają i płaczą, to jest nie do opisania. (...) To jest najlepsza nagroda, jaką mogę dostać. To, że mówią, że schudli 40 kg, że zmienili swoje życie, to jest cudne. To mi dodaje skrzydeł i pewności siebie - podsumowała trenerka.

Myślicie, że Lewandowska odnalazłaby się w filmowym światku?

Zobacz także: Anna Lewandowska na zdjęciu z Joanną Jędrzejczyk. "Dla mnie to ikona"

Lubisz Annę Lewandowską? Weź udział w quizie i przekonaj się, ile wiesz o żonie Roberta Lewandowskiego

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów