Kim Kardashian zdradziła sekret swojej wąskiej talii. To zasługa diety!

Adrianna Kubiak 16.07.2019
Kim Kardashian
Fotografia: Instagram/@kimkardashian

Jedna z najpopularniejszych celebrytek na świecie zdradziła tajemnice swojej wąskiej talii. Fani posądzali gwiazdę o wycięcie żeber.

Kim Kardashian od długiego czasu posądzana jest o operacje plastyczne. Celebrytka twierdzi jednak, że duże pośladki i nienaturalnie wąska talia to zasługa specjalnej diety. Jaki jest jej sekret?

Zobacz także: Lewandowska o trudnych relacjach z ojcem: "To była największa szkoła życia"

Matamorfoza Kardashianów - czy idealna figura to zasługa operacji?

Kim Kardashian to jedna z najpopularniejszych celebrytek na świecie. Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat zarówno Kim, jak i jej siostry przeszły diametralną metamorfozę. Celebrytka neguje jednak wszystkie doniesienia o rzekomych operacjach plastycznych.

Szczupła sylwetka Kim Kardashian

Niedawno Kardashianka na gali Met zachwycała nienaturalnie wąską talią. Już wtedy fani zastanawiali się, czy celebrytka nie zrobiła sobie przypadkiem operacji plastycznej.

Kim w zaparte tłumaczy w mediach, że jej sylwetka to wyłącznie zasługa zdrowej diety i dobrze dobranych treningów. Po tym, jak jedna z właścicielek znanej marki kosmetycznej zadała celebrytce krępujące pytanie, ta zdradziła swój sekret.

Wyjaśnij mi jak to możliwe?! Czy naprawdę usunęłaś sobie żebra?

Och, daj spokój. Szczerze mówiąc, myślę, że to bycie weganinem pomaga mojej sylwetce. – wyjaśnia Kim Kardashian.

Czy faktycznie Kim mówi prawdę? Przejście na dietę wegańską mogło przyczynić się do zgubienia kilku kilogramów, ale z pewnością nie spowodowało zniknięcia żeber.

Zobacz także: „Azja Express". Nie zobaczymy już Agnieszki Woźniak-Starak. Kto poprowadzi program?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów