Kim Kardashian założyła klub moli książkowych. Naprawdę. To nie jest żart

Redakcja 03.02.2017
Kim Kardashian
Fotografia: ONS

Nie czytasz? Te gwiazdy nie idą z tobą do łóżka. 

Śmietanka światowych celebrytów. Kobiety, które kojarzą się z życiem w luksusie, godzinami spędzonymi w spa, na sali treningowej i u fryzjera. Matki, żony i kochanki. Dla jednych piękne, dla drugich karykaturalne. Znają wszystkich i wszyscy znają je.

Kim Kardashian West - która jesienią 2016 roku została napadnięta w paryskim apartamencie, ponieważ zbyt odważnie chwaliła się bogactwem, i Chrissy Teigen - modelka, blogerka, piękna i słodka żona Johna Legenda, uznawana za jedną z najmilszych osób w Los Angeles - założyły klub czytelnika. Oczywiście wirtualny, na Twitterze.

Zaczęło się, jak zwykle, od Kim. Celebrytka wyznała, że uwielbia czytać książki przed snem. Właśnie skończyła ciekawą lekturę i szuka czegoś, co skutecznie ją zrelaksuje. Pierwszą pozycją, która zainteresowała Kardashian, jest "Embraced By The Light" Betty J. Eadie z 1992 roku, która opowiada o doświadczeniu śmierci. Historia jest tak niesamowita, że do dyskusji włączyła się siostra Kim - Kourntey, która wyznała, że jest zdziwiona, że przeczytała książkę Eadie dopiero piętnaście lat po premierze.

Klub książkowy
Fotografia: Kim Kardashian/Twitter.com

W grupie siła

Kardashian West przedyskutowała sprawę ze swoimi przyjaciółkami - Teigen i stylistką fryzur Jen Atkins i wspólnie doszły do wniosku, że powinny założyć klub. Celebrycka grupa moli książkowych nie jest żartem. Okazuje się, że gwiazdy do pomysłu podeszły poważnie. Klub rozpoczyna swoją działalność 6 lutego 2017 roku. Książki będzie można polecać na twitterowym profilu Kim Kardashian, jednak niewykluczone, że wkrótce powstanie osobna aplikacja sygnowana nazwiskiem książkowych przyjaciółek.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że znalazły doskonały sposób na poprawę wizerunku, jednak każda forma promocji czytelnictwa jest wartościowa i potrzebna.

Kim Kardashian
Fotografia: ONS

Kim Kardashian

Kim Kardashian
Fotografia: ONS

Kim Kardashian

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów