Kim Kardashian wyznała kim byłaby, gdyby nie była sławna. "Jestem tym niesamowicie zafascynowana"

Redakcja 24.08.2017
Kim Kardashian
Fotografia: East News

Celebrytka nie ukrywa, który zawód najbardziej ją ciekawi. 

Kim Kardashian to bez wątpienia jedna z najsławniejszych celebrytek na świecie. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 100 milionów ludzi, a to naprawdę imponujący wynik. Sławę zyskała przede wszystkim za sprawą reality show "Z kamerą u Kardashianów", w którym występowała wraz ze swoją rodziną. 

Dziś Kardashian jest nie tylko celebrytką, ale również modelką i bizneswoman. Przez wielu nazywana mistrzynią selfie, robi co może, aby tylko było o niej głośno. Sygnowała już swoim nazwiskiem kilka zapachów, wzięła udział w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami", wraz z siostrami napisała książkę "Kardashian Konfidential", a nawet zagrała w filmach, między innymi w produkcji "Totalny kataklizm".

A kim byłaby gdyby nie była sławna? Jak podaje Cosmopolitan.pl, podczas rozmowy z makijażystką Desi Parkins wyznała, czym zajmowałaby się, gdyby nie żyła w blasku fleszy. 

Moi przyjaciele i ja śmiejemy się, że byłabym naprawdę dobrym publicystą, ale ja sądzę, że zostałabym detektywem. To jest coś, co sądzę, że robiłabym naprawdę dobrze. Poza tym jestem tym niesamowicie zafascynowana, przez wszystkie rozprawy sądowe i seriale kryminalne, które oglądałam - powiedziała Kim Kardashian, a jej wypowiedź przytacza Cosmopolotan.pl.

Cóż, najważniejsze to robić to, co się lubi ;-) 

giphy-downsized (59)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów