Kim Kardashian ochrzciła dzieci w Armenii. Opublikowała poruszający wpis w sieci!

Julita Buczek 11.10.2019
Kim Kardashian
Fotografia: @kimkardashian

Kim Kardashian udała się do Armenii w bardzo ważnym celu.

Kim Kardashian to jedna z bardziej popularnych celebrytek. Jej instagramowe konto obserwuje ponad 149 milionów osób na całym świecie. Niedawno popularna 38-latka poleciała wraz z rodziną do Armenii, gdzie jak się okazało, ochrzciła dzieci, a także sama przyjęła ten sakrament.

Kim Kardashian ochrzciła dzieci w Armenii

Kim oraz jej rodzina pojechała do Armenii, ponieważ chciała odwiedzić miejsce narodzin swoich przodków, a także ochrzcić swoje najmłodsze dzieci Sainta, Chicago oraz Psalma. Celebrytka w tym celu udała się do jednej z najstarszych ormiańskich świątyń. Przed przyjęciem sakramentu Kim pojawiła się pod pomnikiem ludobójstwa, wzięła udział w konferencji dotyczącej nowych technologii, a także znalazła czas na spotkanie z prezydentem Armenii.

Podczas niesamowitej uroczystości zostały ochrzczone nie tylko dzieci znanej celebrytki, ale również i ona sama. Po powrocie do domu Kardashian opublikowała kilka zdjęć w swoich mediach społecznościowych.

Dziękuję Armenio za niezapomnianą podróż. Jestem błogosławiona, będąc ochrzczoną razem z moimi dziećmi w Katedrze w Eczmiadzynie, głównej katedrze Armenii, nazywanej czasem Watykanem armeńskiego Kościoła. Ten kościół był zbudowany w 303 roku - napisała w jednym z opublikowanych postów Kim.

Co sądzicie o takich wyznaniach celebrytów w sieci?

Zobacz także: Ida Nowakowska odchodzi z „Pytania na śniadanie”. Wiemy dlaczego!

Anna i Robert Lewandowscy
Rozwiąż quiz

Z którą polską WAG powinieneś wybrać się na mecz?

Anna i Robert Lewandowscy

1. Którą z tych dyscyplin sportowych (nie licząc piłki nożnej) lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów