Kim Kardashian potwierdziła spekulacje. Kanye West jest poważnie chory!

Paulina Ermel 11.04.2019
Kim Kardashian
Fotografia: instagram.com/kimkardashian/

Kim została bohaterką majowego numeru amerykańskiego wydania magazynu "Vogue". To właśnie tutaj ujawniła szczegóły choroby swojego męża.

Kim Kardashian i Kanye West to jedna z najpopularniejszych par światowego show-biznesu. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci i oczekują przyjścia na świat czwartej pociechy.

I choć wydawało się, że para ma życie usłane różami - zarabiają miliony dolarów, a w dodatku mają siebie nawzajem - wcale tak nie jest. Kim opowiedziała o problemach, z jakimi zmagają się na co dzień.

Kim Kardashian o chorobie męża

Już od kilku lat pojawiają się spekulacje, że mąż Kim Kardashian, raper Kanye West cierpi na chorobę psychiczną. Celebrytka potwierdziła to w wywiadzie i ujawniła, co dokładnie dolega jej ukochanemu.

Okazuje się, że West choruje na chorobę dwubiegunową, która znacznie utrudnia życie jemu i jego najbliższym. Towarzyszą jej częste i niekontrolowane zmiany nastrojów, które można leczyć farmakologicznie. W tej chwili Kanye ma się dobrze, ale nie do końca stosuje się do zaleceń lekarzy.

Jesteśmy teraz w całkiem dobrym miejscu. To bardzo emocjonalny proces, na pewno. W tym momencie wszystko jest spokojne. Wiemy jednak, kiedy mogą przydarzyć się epizody i wiemy, jak sobie z nimi radzić. Dla niego leki to nie opcja, bo zmieniają to, kim jest - opowiedziała w wywiadzie dla "Vogue" Kim.

Niestety od miesięcy z Westem nie było dobrze, a jego wybuchy gniewu nie uszły uwadze fanów. Kim niejednokrotnie oberwało się za to, że... nie kontroluje męża w takich chwilach.

Jakby to była moja wina, kiedy powie coś, co nie spodoba się innym. To mój mąż, dzielę się z nim każdą opinią i mówię mu, kiedy uważam, że coś jest nie tak. Zwłaszcza, gdy ma jeden z ataków. Robię wszystko, by go uspokoić i utrzymać sytuację w ryzach.

Myślicie, że przetrwają ten trudny czas i ich sytuacja w końcu się ustabilizuje?

Kim Kardashian pochwaliła się okładką "Vogue'a" na Instagramie, z którego regularnie korzysta. I pewnie też na nim sporo zarabia. Które gwiazdy najlepiej zarabiają, wrzucając tutaj zdjęcia? Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów