Kim Kardashian jest ofiarą mody swojego męża. A on i tak inspiruje się jej starym stylem

Redakcja 08.09.2016
Kim Kardashian
Fotografia: ONS

Każdy chyba przyzna, że coraz częściej stylizacje celebrytki są karykaturą jej starego stylu.

W Nowym Jorku odbył się czwarty pokaz mody Kanye Westa, a media skupiły się chyba nie na tym, na czym powinny. Przede wszystkim szeroko omawiana jest sytuacja modelek, które były zmuszone do stania przez kilka godzin w pełnym słońcu. Poza tym, cieliste i pastelowe kolory strojów nie przykuły ich uwagi - co innego plastikowe, przeźroczyste kozaki.

Te buty są znane wszystkim tym, którzy mniej więcej orientują się w tym, co dzieje się u najsłynniejszej celebrytki świata. Już trzy lata temu Kim Kardashian-West pokazała się na ulicy w przeźroczystych sandałach, a jej opuchnięte stopy wypływały i wyglądały tak, jakby dopływ krwi do palców był ograniczony. W zeszłym roku żona rapera postawiła na plastikowe botki, przez które stała się obiektem kpin mediów i internautów. Jej stopy ściśnięte, pogniecione i spocone normalnie nie zwróciłyby niczyjej uwagi, gdyby nie fakt, że przyciasne buty były przeźroczyste. Widok skroplonego potu nie był estetyczny.

Mimo żartów raper i projektant Kanye West nie zrezygnował z pomysłu, który wydaje mu się genialny. Co więcej, postanowił pójść na całość. Po nowojorskim, plenerowym wybiegu przechadzały się modelki w co prawda już nie obcisłych, ale luźnych plastikowych kozakach do uda. Tuż przed pokazem zaprezentowała je również Kim Kardashian. Do odważnych kozaków dobrała obszerną, jeansową kurtkę i trudno oprzeć się wrażeniu, że mimo zapewnień, że pożegnała się ze swoim starym, tandetnym stylem, ten look jest nim inspirowany. Od szyi strój celebrytki jest w stu procentach alla Kanye, ale od pasa w dół - to w stu procentach stara Kim.

wiosna lato
Fotografia: East News

Yeezy, wiosna - lato 2017

Kim
Fotografia: East News

Stara Kim nie rdzewieje

Kiedy para celebrytów postanowiła, że będzie tworzyła rodzinę i kiedy okazało się, że Kanye West zajmuje się nie tylko muzyką, ale również modą, styl Kim uległ polepszeniu. W wywiadzie dla CNN Kardashian przyznała, że kilka lat temu myślała, że miała najlepszy styl na świecie, jednak raper szybko wyprowadził ją z błędu. Kazał jej się uczyć stylu z książek, a potem sam dobierał jej stylizację. Kim stwierdziła, że jej mąż zainspirował ją do bycia indywidualistką. Styl stworzony przez Kanye nie wszystkim się podobał. Raper usłyszał słowa krytyki po swoim pierwszym pokazie mody. Jednak trudno stwierdzić, że przyjął je z pokorą. 

Mam milion pomysłów i reprezentuję nową generację ludzi, którzy próbują wyrazić siebie w tym zepsutym świecie. Nie nazywam siebie projektantem mody, nie mogłem pójść do szkoły Saint Martins, bo kiedy zorientowałem się, że chcę projektować, byłem już zbyt sławny – pisał na Twitterze.

Kim Kardashian, która przez wiele lat nie miała bladego pojęcia o stylu, teraz uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet świata. Jednak bardzo często wygląda komicznie, a nawet brzydko. Zamiast być wizytówką, często jest ofiarą mody swojego męża, na co dowodem są właśnie obcisłe, plastikowe buty. Patrząc na stylizacje Kardashian sprzed lat można odnieść wrażenie, że Kanye czerpał z nich inspiracje. Jeszcze sześć lat temu Kim kochała satynę - Kanye często wciska ją w satynowe, obcisłe suknie.

Teraz kreacje celebrytki oprócz tego, że są w bardziej stonowanych kolorach i nieco udziwnione, nie różnią się tak bardzo od starych. Kardashian uwielbiała mieć na sobie przeźroczyste kreacje, pokazywać jak najwięcej ciała - Kanye jest fanem prześwitujących ubrań, które pozostawiają niewiele dla wyobraźni.

Kim Kardashian
Fotografia: East News

Kim Kardashian przed i po związaniu się z Westem  - 2011 - 2014.

Kim Kardashian
Fotografia: East News

Kim Kardashian przed i po związaniu się z Westem, 2010 - 2014

 

Kim Kardashian
Fotografia: ONS

Kim Kardashian w 2016 roku.

Kim Kardashian
Fotografia: ONS

Kim Kardashian w 2016 roku.

Bogaty wybór najmodniejszych botków damskich

Sprawdź modne sandały damskie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów