Odważne nagranie Kim Kardashian. Pokazała, jak sobie radzi z łuszczycą

Marianna Bereza 17.06.2019
Kim Kardashian
Fotografia: Instagram.com/kimkardashian

Jedna z najsłynniejszych celebrytek na świecie zdradziła fanom swój sekret.

Kim Kardashian nigdy nie ukrywała, że od lat cierpi na łuszczycę. Ostatnio gwiazda pokazała na Instagramie, jak radzi sobie z tą przewlekłą chorobą. Tym samym odsłoniła przed milionami fanów zmiany skórne na nogach.

Zawsze perfekcyjna, w nienagannym makijażu i stylizacjach za miliony dolarów. Kim Kardashian to niedościgniony wzór piękna dla wielu kobiet na całym świecie. Na Instagramie żonę Kanyego Westa obserwuje ponad 140 mln osób. Teraz część followersów zobaczyła, że gwiazda wcale nie jest tak idealna, jak się wydaje.

Kim Kardashian pokazała, jak sobie radzi z łuszczycą

Celebrytka nie wstydzi się zmian na swojej skórze. Są one jednak kłopotliwe, gdy gwiazda planuje wielkie wyjścia. Jak je ukrywa? Kardashian zdradziła, że robi to za pomocą makijażu, a na Instagramie zamieściła nagranie, na którym widać efekty tych zabiegów.

Używam tego, gdy chcę poprawić koloryt mojej skóry albo zakryć łuszczycę. Łatwo robią mi się siniaki, mam widoczne żyły i to od 10 lat jest moją tajemnicą. Nauczyłam się żyć z łuszczycą i nie czuję się niepewnie. Są jednak dni, kiedy chcę ją zakryć. Wtedy używam właśnie tych kosmetyków – napisała pod nagraniem.

Okazuje się, że film celebrytki to również część promocji jej nowej linii kosmetyków do ciała.

Odważyłybyście się pokazać taki film na Instagramie?

Zobacz także: Kourtney Kardashian uwikłała się w dziwną relację? Kris Jenner nie ma wątpliwości i upomina córkę!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów