Kim Cattrall wyjawiła, że bohaterki "Seksu w wielkim mieście" nigdy się nie przyjaźniły. Sarah Jessica Parker komentuje

Anna Respondek 02.02.2018
Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall
Fotografia: EAST NEWS

Wygląda na to, że aktorka miała nieco inne odczucia. 

Historia czterech przyjaciółek z serialu "Seks w wielkim mieście" z miejsca stała się hitem i była wyświetlana w wielu krajach na całym świecie, zyskując grono wiernych fanów. Po zakończeniu serialu w 2004 powstał pomysł na nakręcenie filmów pełnometrażowych z oryginalną obsadą, które w kinach pojawiły się w 2008 i 2010 roku. 

Zobacz także: Kim Cattrall opowiedziała o atmosferze panującej na planie "Seksu w wielkim mieście"

Od tamtej chwili minęło już 8 lat, a fani wciąż zastanawiają się, czy powstanie kolejna część, w której ponownie zobaczą Carrie, Samanthę, Charlotte i Mirandę. Niestety jakiś czas temu ich nadzieję rozwiała Kim Cattrall wcielająca się w Samanthę. Aktorka potwierdziła, że nie zamierza ponownie wracać do tej roli. Powiedziała również, że przyjaźń, którą można było zobaczyć na ekranie, nie miała nic wspólnego z rzeczywistością. 

seks
Fotografia: EAST NEWS

Sarah Jessica Parker komentuje słowa Kim Cattrall 

Teraz do słów Kim Cattrall postanowiła odnieść się Sarah Jessica Parker, która wcielała się w główną bohaterkę serialu. Aktorka zareagowała na nie niezwykle emocjonalnie i przyznała, że serialowa Samantha złamała jej serce. Opowiedziała o tym w programie Andy'ego Cohena. 

To bardzo przykre. Nie tak pamiętam nasze doświadczenia. Zawsze myślałam, że nas ze sobą łączą. To było doświadczenie zawodowe, jednak z czasem stało się osobiste, ponieważ trwało przez wiele lat - zaznaczyła.  

Parker zaprzeczyła również temu, że na planie zachowywała się jak diwa i nie była miła dla reszty obsady.

Nigdy nie prosiłam o pieniądze, czy kolejne części. Uważanie mnie za diwę jest niedorzeczne - zapewniła. 

Aktorka przyznała w wywiadzie dla Daily Beast, że zaraz po wywiadzie Cattrall chciała skomentować tę sytuację, jednak zdecydowanie jej to odradzono, ponieważ jest to droga donikąd. 

Zobacz także: Tak w młodości wyglądał Chris Noth wcielający się w Mr. Biga

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów