Kilkulatka w koszulce "Pokażę cycki jak dasz mi ciastko". Kontrowersyjna reklama ubrań

Paulina Ermel 08.04.2019
Sklep z ubraniami dla dzieci
Fotografia: Shutterstock

Firma produkująca t-shirty zaliczyła poważną wizerunkową wpadkę. Zamieściła na fanpage'u zdjęcie małej dziewczynki w koszulce z napisem "Pokażę cycki jak dasz mi ciastko"!

Marka CupSell.pl nie ma ostatnio zbyt dobrej passy. Znany producent t-shirtów z nadrukami i napisami podpadł odbiorcom kontrowersyjną reklamą. Internauci nie zostawili na twórcach koszulek suchej nitki.

Kontrowersyjna reklama z udziałem kilkulatki

CupSell.pl zajmuje się sprzedażą koszulek z ciekawymi nadrukami i różnorodnymi napisami. Znajdują się tu takie hasła jak: "Moja mama jest motocyklistką", "No pain no gain" czy "Baluję za hajs starych". To tylko niektóre z zabawnych propozycji producenta dla najmłodszych klientów marki. Wygląda na to, że firma posunęła się jednak o krok dalej.

Marka promuje swoje produkty także na Facebooku. I w jednym z takich postów sponsorowanych pojawiło się zdjęcie kilkuletniej, uśmiechniętej "modelki" w koszulce z napisem... "Pokażę cycki jak dasz mi ciastko"!

Szokującą reklamę od razu podchwyciły inne fanpage'e na Facebooku. Sytuację nagłośniła m.in. strona "Seksizmu naszego powszedniego". Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy są zszokowani sytuacją, a w dodatku twierdzą, że to nie pierwsza taka sytuacja.

A macie zamiar coś zrobić też z koszulkami z hasłem zakaz pedałowania, czy zaraz usuniecie komentarz, bo od lat udajecie że problemu nie ma? - piszą odbiorcy.

Firma postanowiła odnieść się do skandalicznej reklamy i wydała specjalne oświadczenie. Wyraźnie podkreśliła w nim, że zawinił system, w którym można wygenerować własny napis na t-shirt. W tym przypadku do bazy sloganów przedostał się ten kontrowersyjny.

Przeprosiny nie przekonały internautów.

Teraz to sobie możecie się tłumaczyć. Pojechaliście po bandzie nie ma co...

Stop seksualizacji dzieci!!!

Trefny wzór teraz cały czas wyskakuje jako rekomendowany dla mnie...

Co myślicie o całej sytuacji?

Ten chłopiec doczekał się tytułu najpiękniejszego na świecie. Myślicie, że dzieci powinny otrzymywać takie tytuły?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów