Niezgoda pokazała mieszkanie. Przy okazji zdradziła, co zmotywowało ją do diety. "Spotkałam..."

Anna Respondek 28.11.2017
Katarzyna Niezgoda
Fotografia: X-news/TVN

To wyjątkowo udana metamorfoza.

Spektakularna metamorfoza Katarzyny Niezgody zachwyciła media i internautów. Bizneswoman, która postanowiła przejść na dietę i zmienić swoje przyzwyczajenia, efektami pracy chwiali się w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie można zobaczyć wiele pięknych zdjęć eksponujących jej nową figurę. 

Niezgoda wydała w październiku poradnik "Pięścią w szklany sufit" dla kobiet, które pragną osiągnąć sukces w pracy, jednak wciąż z różnych powodów im się to nie udaje. Książkę promowała w programie "Dzień Dobry TVN". Rozmowa z dziennikarzem Mateuszem Hładkim nie dotyczyła jednak jedynie tego tematu, padły oczywiście pytania o wyjątkową przemianę i o to, czy świadomie podjęła się próby schudnięcia, czy może "było to dzieło przypadku". 

Moje życie się zmieniło kilkanaście miesięcy temu bardzo znacznie. To jest czas, który postanowiłam sobie poświęcić, skupić się na sobie i nad sobą trochę popracować, bo nigdy nie miałam czasu. Jestem osobą, która bardzo się oddaje pracy albo innym i o sobie zapomina - powiedziała. 

Mateusz Hładki postanowił drążyć temat i zapytał, co w głównej mierze pozwoliło Katarzynie zrzucić zbędne kilogramy, czy była to jedynie dieta, czy może Niezgoda połączyła ją z czymś innym. 

Tak naprawdę bardzo pomogli mi moi przyjaciele. Spotkałam bardzo mądrych lekarzy, którzy mi pomogli, bo jednak zawsze to jest jakiś powód medyczny, oprócz naszych przyzwyczajeń i złych nawyków. Potem dieta, ćwiczenie, ale myślę, że też takie zadowolenie wewnętrzne i taka samoakceptacja siebie większa - przyznała.  

A Wy, jak sądzicie. Co skłoniło ją do zmian? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów