"Najpiękniejsza dziewczynka świata" pokazała się w Cannes. Przypomina jeszcze dawną siebie?

Martyna Wojciechowska 11.05.2018
Thylane Blondeau
Fotografia: Eastnews

Zobaczcie, jak się zmieniła.

Pamiętacie Thylane Blondeau? Najpiękniejsza dziewczynka świata ma już 17 lat i nadal robi karierę w modelingu. Podczas premiery filmu Sorry Angel w Cannes była jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Zobaczcie, jak wyglądała.

Zobacz także: "Najładniejsza dziewczynka świata" znów zachwyca. Tak dziś wygląda Thylane

Thylane Blondeau w Cannes

 Największą popularność przyniosła jej głośna sesja w Vogue Paris. Thylane Blondeau miała wtedy zaledwie 10 lat i to właśnie wtedy okrzyknięto ją najpiękniejszą dziewczynką świata. Mimo że od tego czasu minęło sporo czasu, wciąż jest o niej głośno. Dziś 17-latka jest gwiazdą Instagrama i rozchwytywaną fotomodelką. Ma na koncie rolę w filmie "Bella i Sebastian 2", a od roku jest ambasadorką marki L'Oreal.

Po podpisaniu kontraktu z firmą kosmetyczną jej kariera nabrała tempa. Francuzka regularnie pojawia się w reklamach i na imprezach medialnych. Nie zabrakło jej też na festiwalu w Cannes. Przed premierą filmu Sorry Angel zaprezentowała się w spektakularnej czarnej sukni do ziemi.

Podoba się wam?

EN_01319102_0077
Fotografia: Eastnews
EN_01319102_0076
Fotografia: Eastnews

Zobacz także: Była nazywa "najładniejszą dziewczynką świata". Jej sesje budziły kontrowersje. Dziś ma 16 lat. Jak wygląda?

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów