Modelka "Sport's Illustrated" pokazała zdjęcie "przed' i "po". Przytyła i wygląda dużo lepiej

Martyna Wojciechowska 11.05.2018
Mia Kang
Fotografia: Instagram.com/missmiakang

Opublikowała poruszający post.

Mia Kang zdobyła popularność dzięki sesjom w magazynie Sport's Illustrated. Po latach wyznała, że przez długi czas zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Niedawno pokazała zdjęcie przed i po chorobie. Udowodniła, że wcale nie trzeba się głodzić, żeby dobrze wyglądać.

Zobacz także: Dominika Gwit napisała książkę o odchudzaniu. Potem przytyła. Teraz ma idealną odpowiedź na pytanie o dietę

Mia Kang o zaburzeniach odżywiania

Sesje Mii Kang dla magazynu "Sport's Illustrated" mogłyby wprawić w kompleksy niejedną światowej sławy modelkę. Mimo to dziewczyna była wiecznie niezadowolona ze swojego wyglądu.

Niedawno na Instagramie zdobyła się na odwagę i opowiedziała o swojej chorobie. Okazało się, że cierpiała na zaburzenia psychiczne. Choć jej dni przepełnione były morderczymi treningami,  wciąż wydawało się jej, że jest za mało umięśniona. Choroba ta zwana dysmorfią sprawiła, że Mia nie tylko obsesyjnie ćwiczyła na siłowni, ale też mało jadła i paliła dużo papierosów. Myślała, że prowadząc taki styl życia, zbliży się do ideału.

Nie znosiłam swojego wyglądu. Uważałam, że jestem gruba. Ale to już przeszłość. Teraz kocham swoje krągłości i rozstępy. Jeszcze nigdy nie wyglądałam tak dobrze jak teraz - napisała na Instagramie.

Mimo że dziś Mia odżywia się normalnie, to nie ukrywa, że wciąż zmaga się ze starymi nawykami. Publikując swój post, chce pomóc innym dziewczynom, które mają podobne problemy.

Zobacz także: Dziewczyna cierpiała na anoreksję. Pokazała szokujące zdjęcie "przed" i "po" chorobie. Teraz stara się pomagać innym

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów