Od premiery "Ally McBeal" minęło 20 lat. Jak dziś wygląda Calista Flockhart?

Anna Respondek 11.09.2017
Calista Flockhart jako Ally McBeal
Fotografia: EAST NEWS

Lubiliście ten serial? 

Historię rezolutnej i inteligentnej prawniczki, która wie czego chce i jasno stawia granice, pokochały miliony kobiet na całym świecie. Serial "Ally McBeal" doczekał się pięciu sezonów, a ostatni odcinek został wyemitowany w 2002 roku.

W główną bohaterkę wcieliła się 32-letnia wówczas Calista Flockhart, która w oczach widzów i fanów już na zawsze pozostanie nieco niezrównoważoną prawniczką. W tym roku serial obchodzi 20 rocznicę produkcji. 

Jak dzisiaj wygląda aktorka wcielająca się w tę postać? Ostatnio paparazzi przyłapali ją na ulicach Breentwood w Kalifornii, gdzie samotnie spacerowała. Na co dzień Calista zdecydowanie nie przypomina gwiazdy światowego formatu, za to stawia na luz. Pokazuje się bez makijażu i w sportowych ciuchach. Wciąż można zazdrościć jej świetnej figury. Dodatkowo widać, że aktorka nie korzysta z usług medycyny estetycznej, a to w Hollywood jest rzadkością. Prezentuje się ładnie i naturalnie :). 

Flockhart w życiu prywatnym związana jest ze znanym hollywoodzkim aktorem Harrisonem Fordem, z którym wychowuje adoptowanego syna Liama.  

Calista Flockhart
Fotografia: EAST NEWS
Calista Flockhart
Fotografia: EAST NEWS
Calista Flockhart
Fotografia: EAST NEWS
giphy-downsized
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów