Kiedyś była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Jak dziś wygląda Jolanta Fajkowska?

Anna Respondek 19.12.2017
Jolanta Fajkowska
Fotografia: EAST NEWS

Bardzo się zmieniła?

Jolanta Fajkowska w 1986 roku, mając 23 lata, rozpoczęła pracę w "Teleexpressie". Tworzyła go wraz z pierwszym zespołem, jednak wkrótce potem przeszła do stacji TVP 2, gdzie nową posadę zaproponowała jej Nina Terentiew. Dziennikarka należała do najbardziej znanych twarzy Polskiej Telewizji. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Dla Telewizji Polskiej Jolanta przeprowadzała wywiady z gwiazdami światowego formatu między innymi Stingiem, Richardem Gere'em, Isabellą Rossellini, Catheriną Zetą-Jones czy Anthonym Hopkinsem. Obecnie Fajkowską można oglądać w stacji Polsat News 2, w której od 2014 roku prowadzi cieszący się dużą popularnością program "Fajka pokoju". Pracuje również w Pierwszym Programie Polskiego Radia. Jest tam kierownikiem redakcji rozrywki i ma autorską audycję "Cztery Pory Roku", do której zaprasza znanych artystów. 

Dziennikarka w swoim dorobku ma również dwie książki, jedną z nich wydała w 2015 roku. Inspiracją do napisania  "Muzyka z profilu i en face: Rozmowy o jazzie" był Włodzimierz  Nahorny, z którym Fajkowska wielokrotnie rozmawiała. 

Córką prezenterki jest Maria Niklińska, aktorka występująca między innymi w serialu "Na Wspólnej". 

Pamiętacie ją jeszcze? ;)

EN_01262165_0030
Fotografia: EAST NEWS
EN_01174080_0164
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów