Anna Lewandowska w ciąży! Robert Lewandowski zdradził, w którym jest miesiącu. Kiedy urodzi się maleństwo?

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska w ciąży
Fotografia: Instagram/Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy będą mieli drugie dziecko! Piłkarz po meczu Ligi Mistrzów zdradził, w którym miesiącu ciąży jest jego żona. Kiedy urodzi się maleństwo?

To jedna z najradośniejszych informacji w polskim show-biznesie w ostatnim czasie. Robert Lewandowski podczas wczorajszego meczu w Bayernie Monachium wykonał doskonale nam już znaną "cieszynkę", którą potwierdził, że on i Anna Lewandowska oczekują drugiego dziecka. Nic więc dziwnego, że wszystkie media po spotkaniu chciały wyciągnąć od niego więcej informacji. Jeden z niemieckich magazynów sportowych dowiedział się, który to miesiąc!

Zobacz także: Rodzina Lewandowskich niedługo się powiększy! Ostatnie stylizacje Anny sugerowały, że coś jest na rzeczy

Anna Lewandowska w ciąży! Robert Lewandowski zdradził, w którym miesiącu

Ania i Robert, choć są najpopularniejszą parą w polskim show-biznesie, starają się dbać o swoją prywatność. Tym samym do dziś nie pokazali twarzy swojej córeczki Klary.

Teraz już wiemy, że Klara Lewandowska będzie miała rodzeństwo! Okazuje się, że Lewandowskim ciążę Ani udało się ukryć przez kilka miesięcy.

Tak, oczekujemy drugiego dziecka. Jesteśmy teraz w czwartym miesiącu i cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa. Posiadanie dziecka to najlepsza rzecz na świecie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z Anną. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nasza rodzina się powiększy - powiedział Lewy w rozmowie ze Sport1.de.

Okazuje się zatem, że drugie dziecko Lewandowskich przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku.

Zobacz także: Anna Lewandowska pochwaliła się ciążą. Gwiazdy gratulują! "Z dwójką jest jeszcze lepiej"

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów