Znamy datę porodu Meghan! Wszyscy byliśmy w błędzie!

Paulina Ermel 15.01.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Rex Features/East News

Im bliżej porodu Meghan, tym więcej spekulacji. Okazuje się, że royal baby pojawi się na świecie trochę później niż myśleliśmy.

Kilka miesięcy temu księżna Meghan i książę Harry ogłosili światu dobrą nowinę - już niebawem zostaną rodzicami. I choć Pałac oficjalnie nie potwierdził, kiedy księżna urodzi, spekulacji nie brakuje.

Niedawno pojawiła się informacja, że Meghan i Harry powitają na świecie pierwsze dziecko już na przełomie lutego i marca. Okazuje się, że jednak będziemy na te narodziny musieli jeszcze trochę poczekać.

Data porodu księżnej Meghan

W poniedziałek księżna wraz z mężem pojawili się podczas pierwszego w 2019 roku wspólnego oficjalnego wyjścia. Meghan wybrała na tę okazję czerwono-purpurową stylizację, która nie dość, że przypomina nam styl księżnej Diany, dodatkowo podkreśliła ciążowy brzuszek przyszłej mamy.

I choć jest on już pokaźnych rozmiarów, księżna utrzymuje, że to dopiero 6. miesiąc ciąży. Wygląda na to, że rzeczywiście urodzi ona dopiero w kwietniu. W międzyczasie młodą parę czeka przeprowadzka do Frogmore Cottage i kompletowanie rzeczy dla dziecka.

Śledzicie informacje dotyczące Meghan i Harry'ego?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan zachwyciła ostatnią stylizacją, w której widać inspirację stylem księżnej Diany. Ale to nie jedyny dobry modowy wybór. Zobaczcie 5 jej najpiękniejszych strojów.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów