Kiedy przyjdzie wiosna? Jasnowidz Krzysztof Jackowski podał dokładną datę!

Magdalena Barszczak 01.02.2019
wiosna
Fotografia: Shutterstock

Marzycie o cieplejszych dniach? Sprawdźcie prognozę jasnowidza na najbliższe tygodnie!

Macie już dosyć zimna? Marzycie o słońcu, zieleni za oknem i dłuższych dniach? Nie jesteście jedyni! W końcu wiemy, kiedy zawita do nas wiosna! Odpowiedź na to pytanie podał słynny jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski

Kiedy przyjdzie wiosna?

Niskie temperatury, śnieg i śliskie nawierzchnie to duże utrudnienia zarówno dla pieszych, jak i kierowców. Mamy jednak dobrą wiadomość dla spragnionych ciepła. Już niedługo śnieg i niskie temperatury odejdą w niepamięć. Według Krzysztofa Jackowskiego stanie się to za kilkanaście dni.

W rozmowie z "Super Expressem" jasnowidz przyznał, że miał już myśli na temat zbliżającej się wiosny. Co nas czeka w najbliższych tygodniach?

W moim odczuciu wiosna przyjdzie do nas szybko. Mam wrażenie, że luty da nam jeszcze popalić, ale mniej więcej po 15. będziemy już powoli żegnali zimę. Z kolei wiosna moim zdaniem będzie bardzo słoneczna, bardzo ciepła. To właściwie nie będzie wiosna, a lato od razu - ocenił.

Jackowski poszedł o krok dalej i podał dokładną datę, kiedy zrobi się cieplej.

Pierwsze poważne oznaki zmiany aury będziemy mogli zaobserwować po 15 marca. Moim zdaniem tegoroczna wiosna bardzo szybko przeobrazi się w lato - podsumował.

Czekacie już na wiosnę?

Zobacz także: Jaka będzie zima 2018/2019? Jasnowidz przewiduje, co nas czeka

Masz dosyć zimowej aury? Tutaj naładujesz akumulatory!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów