Meghan Markle i książę Harry planują chrzest Archiego. Kiedy odbędzie się uroczystość?

Nastazja Bloch 18.06.2019
Meghan i Harry
Fotografia: Instagram/@hrhofsussex

Książęca para Sussex przygotowuje się do chrzcin Archiego. Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość? Są już pierwsze informacje.

6 maja na świece pojawiło się pierwsze dziecko Meghan Markle i Harrego. Teraz para przygotowuje się do ważnej uroczystości i planuje chrzciny małego Archiego. Kiedy się odbędą?

Zobacz także: Kolejny ślub wśród polskich piłkarzy. Piotr Zieliński stanął z ukochaną na ślubnym kobiercu

Kiedy i gdzie odbędą się chrzciny Archiego?

Do tej pory książęca para unikała publicznych wystąpień z dzieckiem. Małego Archiego mogliśmy zobaczyć zaledwie dwa razy. Teraz pojawiły się już pierwsze informacje dotyczące chrztu chłopca.

Jak informuje „Sunday Times” uroczystość odbędzie się najprawdopodobniej w lipcu, zaraz po tym, jak chłopiec skończy 2 miesiące. Chrzciny zorganizowane zostaną w zamku w Windsorze, a prowadzącym zostanie ksiądz David Conner lub arcybiskup Justin Welby, prymas całej Anglii. Archie podczas uroczystości będzie miał na sobie replikę tego samego ubrania, w którym w 1984 roku został ochrzczony jego ojciec, Harry.

Kto zostanie chrzestnym Archiego?

Informacja dotycząca chrzestnych Archiego utrzymywana jest jeszcze w tajemnicy. Wśród kandydatów wymieniani są najbliżsi rodziny królewskiej. Padają przypuszczenia, że mogą to być m.in. Amal Clooney, Victoria Beckham i Serena Williams, Mark Deyer, Jessica Mulroney.  

Na chrzcinach zabraknie ważnej osoby

Jak już wiadomo, po oficjalnej uroczystości w kościele odbędzie się przyjęcie dla gości. Za drugą część imprezy odpowiedzialni będą Karol i Camilla. Niestety wśród zebranych zabraknie Królowej Elżbiety II, która z powodu zobowiązań, będzie w tym czasie w innym miejscu.

Królowa nie pojawi się na chrzcie z powodu wcześniejszych zobowiązań. W przeszłości wzięła udział w uroczystości księcia George'a i księżniczki Charlotte, ale w ubiegłym roku opuściła chrzest księcia Louisa - donosi Roya Nikkhah, korespondentka "The Sunday Times".

Zobacz także: Lewandowska odsłania ciało na wakacjach. "Pupa wygrała zdjęcie!"

Zaskakiwały naturalności, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów