Kiedy jest się "za starym" na imprezę w klubie? Badacze znaleźli odpowiedź

Redakcja 13.07.2017
Impreza w klubie
Fotografia: East News

Okazuje się, że bardzo wcześnie stajemy się "za starzy" na zabawę w klubie. 

Sieć Currys PC World, która zajmuje się sprzedażą urządzeń RTV, AGD i komputerów, przeprowadziła ankietę, z której jasno wynika, że w pewnym wieku od suto zakrapianych imprez wolimy kanapę w domowym zaciszu. Dotyczy to nawet tych, którzy jeszcze do niedawna nie przepuścili żadnej imprezy. 

Jak czytamy na Mixmag.net, okazuje się, że w wieku 31 lat tracimy chęć na imprezowanie, a od wyjścia do klubu wolimy ciepły koc, dobrą książkę lub oglądanie telewizji. Co ciekawe, gdy jesteśmy starsi, a konkretnie, gdy mamy 37 lat to na myśl o wyjściu do klubu robi nam się... słabo. Powodów jest wiele. Czasem nie chce nam się zastanawiać, w co się ubrać (22 procent badanych) albo ile będziemy musieli czekać na taksówkę (21 procent), a czasem po prostu nie chcemy organizować opiekunki dla dziecka (12 procent).  

Wyniki ankiety skomentował przedstawiciel firmy, który oczywiście nie zapomniał wspomnieć o oferowanym przez sklep sprzęcie. 

Doszliśmy do wniosku, że ludzie doceniają komfort domowego zacisza (...). Teraz prawie niemożliwe jest nudzenie się w domu. Można przecież wykorzystać najnowszą technologię, jaką daje telewizja 4K, zakupy online i interaktywne gry - powiedział Matt Walburn z Currys PC World. 

Cóż, nawet jeśli przedstawiciel sklepu ma sporo racji, my zachęcamy do zabawy w każdym wieku. Zwłaszcza po skończeniu trzydziestki ;-)

giphy-downsized (37)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów