Kiedy "Kogel-mogel 4"? Ilona Łepkowska postanowiła zabrać głos w tej sprawie!

Julita Buczek 06.09.2019
Ewa Kasprzyk
Fotografia: Instagram @ewa.kasprzyk

Ewa Kasprzyk w jednym z wywiadów wyznała, że rozpoczęła pracę nad kolejną częścią kultowego filmu.

Chociaż stosunkowo niedawno swoją premierę miała trzecia część filmu "Kogel-mogel", to w kuluarach mówi się o czwartej części. Plotki podgrzewa jedna z aktorek, która zdradziła nawet kulisy powstawania kolejnej części. Sprawa zrobiła się na tyle głośna, że głos postanowiła zabrać sama scenarzystka Ilona Łepkowska.

Kiedy "Kogel-mogel 4"?

Na jednej z branżowych imprez Ewa Kasprzyk została zapytana przez dziennikarza "Jastrząb Post" o to, z jakimi opiniami spotkała się po ostatniej premierze trzeciej części kultowej komedii. Będziecie zaskoczeni tym, co powiedziała.

Bardzo pozytywnymi. Bardzo mi schlebiającymi, do tego stopnia, że było mnie za mało. O sukcesie filmu świadczy liczna widownia, to był jakiś rekord, jak i w Polsce, tak i za granicą. Myślę, że można się spodziewać czwartej części Kogla-Mogla. (...) Zobaczymy mnie i Shakirę, która będzie mówiła, będzie miała dialogi napisane. Więc do zobaczenia! - skwitowała aktorka.

Dziennikarze "Vivy" postanowili sprawdzić, czy rzeczywiście możemy spodziewać się kolejnej części kultowego filmu. Dotarli do Ilony Łepkowskiej i wprost zapytali o to, czy ma w planach kolejny scenariusz.

Ewa lubi prowokować, dlatego może tak powiedziała. Ale nie ma żadnego gotowego scenariusza Kogla-Mogla 4, o którym miałabym pojęcie. A już na pewno nie takiego, w którym dialogi miałby pies. Owszem, były pewne rozmowy i pomysły o kontynuacji, ale scenariusza nie ma, więc nie ma o czym mówić - wyznała Łepkowska. 

Obejrzelibyście kolejną część popularnego filmu?

Zobacz także: Ogromna niespodzianka dla fanów serialu „Zniewolona”

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów