Kibic rzucił się do całowania podczas relacji na żywo. Reporterka nie czekała długo

Magdalena Barszczak 27.06.2018
reporterka na mundialu
Fotografia: Twitter.com/juliacgc

To nie pierwszy taki przypadek na mundialu.

Mundial w Rosji codziennie dostarcza nam ogromnych emocji, a niektórzy kibice reagują bardzo żywiołowo. Tak było podczas relacji na żywo w Jekaterynburgu. Jeden z miejscowych chyba jednak trochę przesadził. 

Zobacz także: Reporterka napastowana na wizji. Kibic zaczął ją obmacywać i całować

Kibic chciał pocałować reporterkę. Jej reakcja podbiła sieć!

Brazylijska dziennikarka Julia Guimarães szykowała się właśnie do wejścia na antenę przed meczem Japonia-Senegal, kiedy jeden z rosyjskich kibiców podbiegł, aby ją pocałować. Reporterka w porę uchyliła się, po czym wyładowała swoją złość na przechodniu. 

Nigdy wiecej tego nie rób. To nie jest w porządku. Więcej szacunku! - krzyczała w jego stronę.

Najwyraźniej amator całusów na wizji nie spodziewał się takiej reakcji, bo zaczął przepraszać Brazylijkę. Ta jednak nie przestawała się denerwować. 

Aż trudno mi znaleźć odpowiednie słowa. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam w Brazylii. Tu przytrafiło mi się to aż dwa razy - wyjaśniła.

Guimarães opublikowała nagranie w internecie. Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy wyrażających poparcie dla postawy dziennikarki. "Ten koleś to głupek", "Wspaniale wybrnęłaś z kłopotliwej sytuacji, "To idiota z mózgiem 13-latka" - brzmiały niektóre z nich.

Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy Brazylijka stała się obiektem pożądania podczas relacji na żywo. Mało tego, kilka dni temu podobna sytuacja spotkała inną dziennikarkę sportową Julieth González Therán z hiszpańskojęzycznego kanału Deutche Welle. Mężczyzna rzucił się na nią, dotykając jej piersi. Ona jednak nie zdążyła w porę zareagować.

Zobacz, jak dziennikarka brazylijskiej telewizji zareagowała na zaczepkę kibica:

Zobacz także: Lewandowska pierwszy raz skomentowała przegraną Polaków z Kolumbią

Ile zarabiają piłkarze polskiej reprezentacji?

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów