Kendall Jenner przesadziła z Photoshopem. Internauci są bezlitośni

Katarzyna Leszczyńska 25.05.2018
Kendall Jenner
Fotografia: Instagram/Kendall Jenner

Coraz więcej gwiazd przerabia zdjęcia w Photoshopie, co spotyka się z krytyką fanów, którzy czują się oszukani. Tym razem fala krytyki spadła na Kendall Jenner.

Kendall Jenner chętnie zamieszcza zdjęcia na swoim Instagramie. Często są to dość odważne kadry. Ostatnio opublikowała fotografię z łazienki, na której pozuje w samych majtkach. Uwagę wszystkich internautów zwrócił jednak jeden szczegół.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pozuje w skąpym stroju kąpielowym. Fani: Retusz woła o pomstę do nieba. Odpowiada

Na zdjęciu widzimy Kendall, która siedzi w łazience w samych majtkach i z ręcznikiem na głowie, popijając sobie wino. Piersi zasłania ręką, jednak internauci zwrócili uwagę na jej brzuch, który wydaje się bardzo cienki. Zobaczcie sami!

Internauci oskarżają Jenner o korzystanie z Photoshopa

Fanom Kendall Jenner nie spodobała się jej najnowsza fotografia. Zarzucają swojej idolce, że korzysta z Photoshopa, choć w rzeczywistości nie musi tego robić. W ten sposób poczuli się nieco oszukani. W komentarzach posypały się słowa krytyki.

Nie za dużo Photoshopa?

No śliczna, przyłapaliśmy cię na Photoshopie.

Jesteś przepiękna i obdarzona niesamowitym ciałem, nie potrzebujesz retuszowania w Photoshopie swojego brzucha. Jesteś idealna taka, jaką jesteś.

Coraz więcej gwiazd korzysta obecnie z Photoshopa. Na usta odbiorców tych fotografii ciśnie się coraz częściej pytanie – co jest prawdą, a co graficzną przeróbką.

Zobacz także: "Photoshop się troszkę nie udał". Gdzie jest stopa Julki Wróblewskiej?

Zobaczcie w poniższej galerii, jak naprawdę wyglądają gwiazdy:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów