Kendall Jenner na okładce "Vogue India". Internauci mają z nią jeden poważny problem

Emilia Klima 05.05.2017
Kendall Jenner
Fotografia: Instagram.com/vogueindia/

Kendall Jenner znów budzi kontrowersje. Tym razem dostało się jej za okładkę "Vogue India". 

Kendall Jenner od początku swojej przygody ze światem mody musi udowadniać, że jest warta więcej niż pieniądze klanu Kardashian-Jenner, za które - w opinii niektórych fanów i osób z branży - kupiła sobie karierę. W marcu musiała radzić z ogromną krytyką, jaka spadła na nią za udział w reklamie Pepsi. Spot, w którym modelka rozwiązała problem rasizmu w Ameryce wręczając policjantowi puszkę napoju podczas protestu, wycofano po zaledwie jednym dniu emisji. Zła passa celebrytki trwa. Tym razem internautom nie spodobał się fakt, że Jenner pozuje na okładce jubileuszowego wydania magazynu "Vogue India". 

Kendall Jenner
Fotografia: Kendall Jenner

Kendall Jenner znów pod obstrzałem 

Sesje modelce zrobił ceniony fotograf Mario Testino i do samych zdjęć na pewno nie można mieć zastrzeżeń. Internauci mają problem z tym, że do sesji celebrującej 10. urodziny "Vogue India" wybrano modelkę pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych.

To ogromne rozczarowanie. Jest tyle hinduskich modelek, które zasłużyły na to, by być na tej okładce - napisał roczarowany fan na Twiterze.

Tego typu komentarzy w mediach społecznościowych było o wiele więcej.

Po prostu tego nie rozumiem. Próbowałem wyguglować jakiekolwiek związki Kendaall Jenner z Indiami. Bezskutecznie. 

Kendall jest piękna, ale nie wierzę w to, że w kraju, w którym mieszka ponad bilion ludzi, nie można było znaleźć hinduskiej modelki. Priyanka i Deepika są znane na całym świecie, jeśli szukali kogoś z dużym nazwiskiem - pisali zawiedzenie fani. 

To nie pierwszy raz, kiedy Kendall Jenner dostaje się za sesję dla "Vogue". We wrześniu zeszłego roku modelka pozowała jako baletnica w hiszpańskiej edycji pisma, co wiele tancerek odebrało jako zniewagę dla swojej pracy. 

Kendall Jenner
Fotografia: Kendall Jenner
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów