Keith Flint z "The Prodigy" na ostatnich zdjęciach przed śmiercią!

Keith Flint w kaszkiecie podpisuje autografy
Fotografia: Mikhail Fomichev/SPUTNIK Russia/East News

Keith Flint tuż przed śmiercią był widziany w pubie w Essex. Jego ostatnie zdjęcia przed śmiercią obiegły media. 

4 marca świat obiegła smutna wiadomość o tym, że nie żyje Keith Flint, wokalista zespołu "The Prodigy". Jego śmierć zaskoczyła wszystkich, zważywszy na to, że mężczyzna miał zaledwie 49 lat. Niedługo po jego śmierci grupa wydała oficjalne oświadczenie o tym, że Keith popełnił samobójstwo. Teraz w mediach pojawiły się zdjęcia Flinta zrobione na kilka godzin przed jego śmiercią. Nic nie wskazywało na to, żeby miał targnąć się na swoje życie.

Zobacz także: Luke Perry nie żyje. Gwiazdy seriali "Beverly Hills 90210" i "Riverdale" żegnają przyjaciela

Ostatnie zdjęcia Flinta z "The Prodigy"

Na portalu "Daily Mail" pojawiły się zdjęcia Keita Flinta. Jak donoszą dziennikarze, fotografie zostały zrobione w niedzielę. Muzyk zmarł natomiast w poniedziałek rano.

Według doniesień brytyjskiego dziennika "The Mirror" muzyk targną się na swoje życie kilka dni po sprzedaniu domu, w którym mieszkał ze swoją byłą żoną. To właśnie rozstanie z nią miało doprowadzić do depresji muzyka.

Żyli osobno, Mayumi była w Japonii, kiedy okazało się, że Keith nie żyje - możemy przeczytać na łamach "The Mirror".

Zdjęcia, które ukazały się w sieci przedstawiają Flinta w jednym z pubów w Essex. Mężczyzna jadł lunch ze swoim trenerem personalnym. Jak możemy przeczytać na portalu "Daily Mail", świadkowie zeznali, że nic nie wskazywało na załamanie Flinta.

Zapewne nie dowiemy się, jaka ostatecznie była przyczyna samobójstwa wokalisty "The Prodigy". Trzeba jednak przyznać, że zdjęcia z pubu nie wskazują na to, żeby miało dojść do takiej tragedii.

Zobacz także: Leonardo DiCaprio żegna Luke'a Perry'ego. Pracowali razem nad ostatnim filmem aktora

W 2019 roku odeszło wiele znanych osób ze świata filmu, muzyki, mody i sztuki. Będzie nam ich brakować!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów