Keira Knightley zabrania córce oglądania bajek Disneya!

Keira Knightley w czarnej bluzce, portret przy stole
Fotografia: Buckne/Deadline/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Bajki Disneya są jednymi z najpopularniejszych na całym świecie. Z reguły spotykają się z aprobatą widzów i krytyków. Keira Knightley wskazała te, których nie pozwala oglądać córce.

Keira Knightley była ostatnio gościem w programie Ellen DeGeneres. Podczas rozmowy z prowadzącą opowiadała zarówno o najnowszych produkcjach ze swoim udziałem, jak i uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Spora część rozmowy toczyła się na temat jej 3-letniej córki, Edie. Opowiedziała o zainteresowaniach dziewczynki oraz o tym, jakie ma upodobania co do bajek.

Nie wszystkie bajki Disneya są odpowiednie dla dzieci?

Keira Knightley wyraziła wyraz swojej dezaprobaty na temat niektórych bajek wyprodukowanych przez wytwórnię Walta Disneya. Jak się okazuje, aktorka nie chce, żeby jej córka oglądała m.in.: "Kopciuszka".

Ona czeka, aż przyjdzie bogaty mężczyzna i ją uratuje. Nie czekaj. Uratuj się sama - stwierdziła Keira. 

Podobnie myśli na temat "Małej Syrenki". To interesujące, zważywszy na to, że Keira sama wystąpiła przecież w jednej z najgłośniejszych produkcji Disneya, "Piraci z Kraibów", w której wcieliła się w postać Elizabeth Swann. Aktorka jednak wybrnęła z tego. Okazuje się, że nie wszystkie bajki Disneya spotykają się z jej niechęcią.

Zobacz także: 40 najlepszych komedii wszech czasów

Keira wskazała dwie, które jej zdaniem są jak najbardziej odpowiednie dla milusińskich: "Kraina Lodu" oraz "Vaiana: Skarb oceanu". Jak podaje Onet, te filmy to jedne z najnowszych produkcji Disneya, które zyskały ogromną aprobatę widzów właśnie ze względu na to, że promują silne i niezależne kobiety.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Fernanda Suarez to chillijska artystka cyfrowa, której grafiki wprawiają w zachwyt. Na swoim Instagramie podzieliła się małymi dziełami sztuki, na których pokazuje, jak jej zdaniem wyglądałyby księżniczki Disneya, gdyby żyły w dzisiejszych czasach. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów