Keira Knightley rezygnuje z grania w rozbieranych scenach. Wyjawiła dlaczego!

Julita Buczek 27.02.2019
Keira Knightley nie będzie grać w rozbieranych sceanach
Fotografia: East News/Rex Features

Aktorka wyznała, dlaczego nie chce już więcej grać w rozbieranych scenach. Sprawdźcie, co ją do tego skłoniło!

Keira Knightley zyskała międzynarodową sławę w takich filmach, jak "Podkręć jak Beckham" czy "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły". Wszyscy pamiętamy ją z roli Elizabeth Turner w filmie "Piraci z Karaibów". Po urodzeniu dziecka w 2015 roku na parę lat zniknęła z show-biznesu. Niedawno powróciła i udzieliła ciekawego wywiadu.  

Zobacz także: Keira Knightley - poznaj ciekawostki o aktorce!

Keira Knightley rezygnuje z grania w rozbieranych scenach

W ostatnim wywiadzie dla dziennika "The Times" Keira Knightley wyznała, że nie będzie już grać w rozbieranych scenach. Swoją decyzję uargumentowała tym, że nie czuje potrzeby pokazywania się nago przed obiektywem kamery. Dodała również, że zawsze może skorzystać z pomocy dublerki, która ją zastąpi.

Kiedyś czułam się zdecydowanie bardziej komfortowo w takich scenach niż teraz. Mam dziecko, jestem po trzydziestce, ale jestem bardzo zadowolona z wyglądu mojego ciała. Nie czuję jednak potrzeby pokazywania go - wyznała Knightley.

Lubicie oglądać talent aktorski Keira Knightley w filmach?

Zobacz także: Keira Knightley zabrania córce oglądania bajek Disneya!

Fernanda Suarez to chillijska artystka cyfrowa, której grafiki wprawiają w zachwyt. Na swoim Instagramie podzieliła się małymi dziełami sztuki, na których pokazuje, jak jej zdaniem wyglądałyby księżniczki Disneya, gdyby żyły w dzisiejszych czasach.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów