Keira Knightley krytykuje księżną Kate. Co ją tak zabolało?

Julita Buczek 09.10.2018
Keira krytykuje księżną Kate
Fotografia: Instagram @katemiddletonphotos

Księżna Kate nie ma łatwego życia. Znowu znalazła się w ogniu krytyki!

Keira Knightley postanowiła poświęcić swój najnowszy felieton księżnej Kate. Aktorka nie szczędziła słów krytyki również brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Dlaczego Keira krytykuje księżną Kate?

Od dawna oczy prasy i obiektywy fotoreporterów skierowane są na rodzinę królewską. Jest to bardzo interesujący temat! Księżna Kate prezentuje się znakomicie, nawet kilka godzin po porodzie. Bez wątpienia nie spodobało się to aktorce, która uznała, że musi napisać o tym w swoim artykule zatytułowanym "The Weaker Sex". Co takiego zarzuciła księżnej?

Stoimy i oglądamy telewizję. Ona wyszła ze szpitala siedem godzin później, z makijażem na twarzy, w wysokich obcasach. Taką twarz chce widzieć świat. Ukryj. Ukryj nasz ból, to jak rozrywane są nasze ciała, jak cieknie nam z piersi, jak szaleją nasze hormony. Wyglądaj pięknie. Wyglądaj stylowo i nie pokazuj tego całego zaplecza, Kate

Keira wytknęła Kate, że ta zakłamuje rzeczywistość. Aktorka sama jest mamą, dlatego nie kryje zdziwienia, że księżna Kate po porodzie prezentowała się tak dobrze. Parę godzin po porodzie pozowała fotoreporterom w świetnie dobranej kreacji, pełnym makijażu i butach na obcasach!

Siedem godzin po tym, jak walczyłaś na śmierć i życie, siedem godzin po tym, jak twoje ciało otworzyło się, a zakrwawione, krzyczące życie wyszło na świat. Nie pokazuj. Nie mów. Stój tam ze swoją dziewczynką i daj się fotografować grupie facetów. - dodała aktorka

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów