Poruszający apel Keanu Reevesa: "Przytulcie kogoś, jeśli myślicie, że właśnie cierpi"

Keanu Reeves
Fotografia: Instagram.com/keanu_reevesofficail

Aktor opowiedział też o swoich zmaganiach z depresją.

Keanu Reeves w ostatnich latach zmagał się z wieloma przeciwnościami losu. W wypadku samochodowym zginęła jego ukochana, jego dziecko urodziło się martwe i na domiar złego aktor stracił swojego przyjaciela.

Problemy w życiu prywatnym odbiły piętno na jego psychice. W swoim poście na Facebooku aktor po raz pierwszy opowiedział o walce z chorobą i zaapelował do fanów.

Keanu Reeves apeluje do fanów

Mimo wielu sukcesów zawodowych Keanu Reeves przez długi czas nie potrafił odnaleźć szczęścia. W poruszającym liście aktor apeluje do fanów, aby zaczęli cieszyć się życiem i dawali radość innym. Opowiedział też o swojej walce z depresją oraz o tym, jak udało mu się z niej wyjść.

Widzicie tych ludzi za mną? Śpieszą się do pracy, nie zwracają na nic uwagi. Czasami tak zatracamy się w codziennych obowiązkach, że zapominamy cieszyć się pięknem życia. Jesteśmy jak zombie. Podnieście oczy i wyjmijcie słuchawki z uszu, powiedzcie cześć komuś, kogo spotkacie. Przytulcie kogoś, jeśli myślicie, że właśnie cierpi. Pomóżcie komuś. Codziennie powinniśmy żyć tak, jakby ten dzień miał być naszym ostatnim. Ludzie nie wiedzą o mnie czegoś: kilka lat temu miałem depresję, nigdy nikomu o tym nie powiedziałem, musiałem odnaleźć sam siebie, aby pokonać osobę, która nie pozwalała mi być tak szczęśliwym jak jestem teraz. Każdy dzień jest cenny i traktujmy go w ten sposób. Nie ma żadnej gwarancji, że jutro nadejdzie, więc żyj już dziś - napisał Reeves na Facebooku.

Ten post wzbudził ogromne poruszenie w sieci. Każdy z nas powinien wziąć sobie jego słowa do serca.

Gwiazdy oszalały na punkcie #10YearsChallenge, ale ten grafik jest jeszcze lepszy! Tworzy kolaże gwiazd obecnie z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów