Keanu Reeves nie przypomina dawnego siebie! Tak źle jeszcze nie wyglądał

Keanu Reeves z zarostem w garniturze na czerwonym dywanie
Fotografia: Everett Collection/East News

Keanu Reeves zmienił się nie do poznania! Tak źle nigdy nie wyglądał. Jego najnowsze zdjęcia nieco nas przerażają. Sami zobaczcie!

Keanu Reeves do niedawna był uważany za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Zagrał w wielu amerykańskich produkcjach, w których zachwycał nas zarówno swoim wyglądem, jak i doskonałą grą aktorską. Ostatnio jednak wszystko się zmieniło. Keanu został przyłapany na ulicy przez paparazzich. Zdjęcia, które ostatnio obiegły media przerażają. Gwiazdor "Matrixa" przestał przypominać dawnego siebie, a na najnowszych zdjęciach jest bardzo zaniedbany.

Zobacz także: Jack Nicholson jeszcze nigdy nie wyglądał tak źle. Co się dzieje?

Keanu Reeves w dresie i brudnej czapce

Keanu Reeves swoją karierę filmową rozpoczął jeszcze w latach 80. Na długo przed "Matrixem", który przyniósł mu największą popularność, zagrał w głośnych produkcjach jak: "Adwokat diabła" oraz "Wiele hałasu o nic". Ostatnio mogliśmy podziwiać go w takich filmach jak: "John Wick", 'Syberia" oraz "W imię prawdy". W każdym z nich prezentuje się bardzo dobrze. Aż trudno zatem uwierzyć w poniższe zdjęcia.

Fotografie zrobione przez paparazzich pokazują aktora, który przechadza się po ulicach Kalifornii w dresie. Do tego ma szare adidasy i brudną czapkę, którą przysłania swoje długie włosy, które od pewnego czasu są jego znakiem rozpoznawczym. Trzeba przyznać, że ten wizerunek gwiazdora znacznie różni się od tego, do którego nas przyzwyczaił, gdy mogliśmy oglądać jego zdjęcia do tej pory, nie tylko te z czerwonego dywanu. 

Sami zobaczcie! Tak źle jeszcze nie wyglądał.

Zobacz także: Niezwykła metamorfoza Nicole Kidman. W nowej roli nie przypomina siebie!

Gwiazdy oszalały na punkcie #10YearsChallenge, ale ten grafik jest jeszcze lepszy! Tworzy kolaże gwiazd obecnie z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów