Kazali schudnąć Jennifer Lopez. Piosenkarka szybko ich zgasiła

15.05.2018
Kazali schudnąć Jennifer Lopez. Piosenkarka szybko ich zgasiła
Fotografia: instagram.com/jlo/

Jennifer Lopez zyskała światową sławę jako wszechstronnie uzdolniona artystka, ale też jako posiadaczka imponujących pośladków. Te jednak nie wszystkim się podobają. 

Ciężko sobie nawet wyobrazić, by ktoś miał wytknąć Jennifer Lopez mankamenty figury. A jednak. Okazuje się, że piosenkarka musiała zmierzyć się z krytyką już podczas stawiania swoich pierwszych kroków w branży.

Mówili: „powinnaś zgubić kilka kilogramów”, „powinnaś zrobić to i tamto” – zdradziła J.Lo w wywiadzie dla magazynu In Style.

Zobacz także: Jennifer Lopez stworzyła kolekcję dla marki Inglot

Na szczęście Lopez nie skorzystała z porad. Dawni krytycy zapewne plują sobie teraz w brodę, bo 48-letnia dziś Lopez jest uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie.

Krągłości nigdy mi nie przeszkadzały. Mówiłam: „Taka jestem. Takie mam kształty”. Każda kobieta, z którą dorastałam tak wyglądała i każda z nich była piękna – skomentowała J.Lo.

Gwiazda przyznała, że to rodzina od najmłodszych lat pomagała jej w budowaniu pewności siebie i akceptowaniu własnego ciała.

Moja mama i babcia zawsze mówiły: „Takie jesteśmy i to jest właśnie piękne”. Bycie krągłą czy niską nigdy nie było złe. To było wręcz celebrowane. Ale kiedy pokazałam się światu wcale nie chciałam do tego nikogo przekonywać. Ja po prostu byłam sobą – dodała.

A bycie sobą zdecydowanie przyniosło spektakularne efekty. Jennifer to nie tylko popularna piosenkarka, tancerka i aktorka, ale też wpływowa biznesmenka. Aktualnie pracuje nad nowym, hiszpańskojęzycznym albumem, występuje w serialu "Shades of Blue", a także sędziuje i produkuje taneczne show "World of Dance". Program już jesienią pojawi się w polskiej telewizji. J.Lo już teraz osobiście zaprosiła widzów do jego oglądania, witając się z nami po polsku.

Zobacz także: Teledysk Jennifer Lopez do piosenki „Se Acabó El Amor”

Oceń artykuł

Przeczytaj więcej

Więcej newsów