Kayah pokazała zdjęcie syna. Roch Rooyens ma dziś już 19 lat. "Aleś wyrósł"

Katarzyna Leszczyńska 04.12.2017
Kayah pokazała zdjęcie syna
Fotografia: Facebook/Kayah

Fanki piosenkarki są zaskoczone wiekiem jej syna.

Kayah swoją karierę rozpoczęła w 1988 roku, kiedy to wydała swój debiutancki utwór „Córeczko”. W latach dziewięćdziesiątych stała się wielką gwiazdą. Wtedy też poznała Rinke Rooyensa, producenta programów telewizyjnych, za którego wyszła za mąż w 1997 roku. Rok później para powitała na świecie swojego syna, Rocha Rooyensa. Niedługo potem nastąpił moment przełomowy w karierze wokalistki, kiedy nagrała płytę z Goranem Bregoviciem.

Kayah jest najlepszym przykładem na to, że można dbać o prywatność swoich najbliższych. Roch Rooyens jest jednym z najbardziej tajemniczych dzieci par z show biznesu. Piosenkarka z okazji jego urodzin postanowiła wstawić fotografię z dzieciństwa syna. Okazuje się, że chłopak ma już 19 lat. Kayah zapewniła fanów, że wygląda obecnie zupełnie inaczej niż dawniej.

Fanki nie mogą uwierzyć, że Roch ma już 19 lat

Dla fanów Kayah, którzy doskonale pamiętają moment wydania utworu „Prawy do lewego” to, że jej syn ma już 19 lat jest szokującą informacją. Wiele z nich napisało, że pamiętają Rocha, gdy ten był małym chłopcem, podobnego do tego ze zdjęcia piosenkarki.

Pamiętam jedno z wydań „Elle” lub „Twojego Stylu” z uroczymi zdjęciami maleńkiego Rocha.

Aleś wyrósł. Doskonale pamiętam, jak matka z Tobą jeszcze w brzuchu koncertowała.

Na próżno szukać aktualnych zdjęć Rocha, ponieważ chłopak dba o swoją prywatność. Pomimo tego, że wiadomo, iż pracuje wraz z ojcem w branży produkcyjnej. Współpracuje z nim m.in. przy tworzeniu programu „The Voice of Poland”, podąża zatem show biznesowymi śladami rodziców. Poniżej na zdjęciu z nimi w 2009 roku.

Kayah i Rinke Rooyens z synem Rochem
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów