Kayah przerwała milczenie na temat relacji z ojcem. "Twierdził, że jestem za brzydka, by być jego córką"

Marianna Bereza 23.07.2019
Kayah
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Gwiazda zdecydowała się podzielić bolesnymi wspomnieniami. 

Kayah nigdy nie ukrywała, że miała trudną relację z ojcem. Dopiero niedawno odnowili kontakty. Mimo to artystka wciąż boleśnie wspomina czas, kiedy była nastolatką. Piosenkarka zdecydowała się opowiedzieć o tym w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów Extra".

Kayah o trudnej relacji z ojcem

W wieku 12 lat wokalistce zawalił się świat. To wtedy usłyszała, że jej tata rozstaje się z mamą.

Wyjechał za granicę i nie był w stanie powiedzieć mojej mamie, że ma inną kobietę, że potrzebuje rozwodu. Tylko napisał do mnie, że będę miała brata albo siostrę i żebym porozmawiała z mamą – opowiadała Kayah.

Wcześniej jednak mama wokalistki dowiedziała się o wszystkim z rozmowy z teściami. Obie zareagowały wówczas bardzo emocjonalnie.

Osunęła się na ziemię i powiedziała: "Kasia, tata nas opuszcza". Odgrywałam przed nią twardzielkę, rzuciłam: "Tak? To bardzo dobrze". I zaczęłam kombinować, jak wyjść, bo czułam, że zaraz wybuchnę. Poszłam do koleżanki mieszkającej wyżej. Te dwa piętra zajęły mi godzinę, bo czołgałam się po schodach, rycząc – kontynuowała.

Wokalistka przez długi czas miała niskie poczucie wartości i borykała się z kompleksami. Na jej postrzeganie siebie w dużej mierze wpłynęła właśnie relacja z tatą.

Nie miałam, według niego, ani talentu, ani urody. Twierdził, że jestem za brzydka, by być jego córką. Był czas, kiedy negował mnie całkowicie - wspominała.

Przez wiele lat ojciec nie utrzymywał z nią kontaktu. Kayah próbowała sobie udowodnić, że zasługuje na jego miłość i uznanie. Skontaktowali się ze sobą dopiero w 2003 roku, kiedy artystka wystąpiła w sesji zdjęciowej dla "Playboya". To wtedy 5-letni syn gwiazdy w końcu poznał dziadka.

Od tamtej pory Kayah często zapraszała ojca do siebie. Ten zawsze jednak znajdował jakąś wymówkę. Nigdy też nie przyjechał na koncert piosenkarki.

Nawet kiedy przyjechał do Polski, a ja grałam w Trójce koncert i chciałam go wyciągnąć, to wolał sobie siedzieć u mamy i pić piwo w kuchni, niż przyjść - wyznała gorzko.

Artystka twierdzi, że dziś mają z ojcem normalną relację i stara się nie oceniać jego zachowania, ale zrozumieć.

Już go nie zmienię. Przestałam oceniać go tak krytycznie jak dawniej. Może jest głęboko nieszczęśliwy i tylko poprzez izolację potrafi sobie radzić z problemami? - zastanawiała się.

Zobacz także: Natalia Kukulska skomentowała pomyłkę Kingi Rusin na temat katastrofy. Czy uraziły ją słowa dziennikarki?

Wiele znanych osób ukrywa się pod pseudonimem. Jednym ułatwia to międzynarodową karierę, innym pozwala się wyróżnić. Sprawdź w naszym quizie, jak naprawdę nazywają się znani ludzie!

Freddie Mercury
Rozwiąż quiz

Pseudonimy gwiazd - czy znasz prawdziwe imiona i nazwiska znanych ludzi?

Freddie Mercury

1. Freddie Mercury to światowej klasy muzyk. Czy wiesz jakie jest prawdziwie imię i nazwisko wokalisty zespołu Queen?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów