Katy Perry o ślubie z Bloomem: "To nie to samo, co wtedy, gdy masz 30 lat"

Malwina Wasilewska 19.07.2019
Katy Perry i Orlando Bloom
Fotografia: Eastnews

Gwiazda nie jest jeszcze gotowa na ten krok?

Katy Perry niedawno udzieliła intymnego wywiadu, w którym opowiedziała o związku z Orlando Bloomem. Gwiazda, która przyjęła jego oświadczyny w tegoroczne walentynki, zdradziła, jakie ma podejście do ślubu. Jak się okazuje, wcześniejsze niepowodzenia w związkach wiele ją nauczyły...

Katy Perry o ślubie z Orlando Bloomem

Katy Perry po nieudanym małżeństwie z Russellem Brandem, które trwało zaledwie 2 lata, znacznie ostrożniej podchodzi do decyzji o ślubie. W programie KIIS 1065’s The Kyle & Jackie O Show wokalistka wyznała, że póki nie będzie mieć pewności, że związek z Bloomem ma przyszłość, nie będzie stawać na ślubnym kobiercu. Jednocześnie dodała, że obecnie jest bardzo szczęśliwa.

Cóż, myślę, że między nami jest naprawdę świetnie - wyznała Perry. Oboje musimy wykonać ciężką pracę i stworzyć trwałe fundamenty, zanim zaczniemy budować ten nasz "potworny dom". Mówię bardziej przenośnie, w sensie emocjonalnym. Ważne jest, abyśmy w pełni wykonali tę pracę, zanim zrobimy naprawdę duży krok. Trzeba pamiętać o tym, że zarówno on, jak i ja, mieliśmy wcześniej małżonków. To nie to samo, co wtedy, gdy masz 30 lat - powiedziała Perry.

Jak myślicie, czy Katy i Orlando staną w końcu na ślubnym kobiercu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów