Katolicki Netflix już niedługo w Polsce! Platforma ruszy pod koniec tego roku

Katarzyna Leszczyńska 29.06.2018
O. Adam Szustak
Fotografia: YouTube/Langusta na palmie

Kościół idzie z duchem czasu? Jeszcze w tym roku powstanie "katolicki Netflix" - platforma wideo, której gwiazdą będzie o. Szustak.

Oglądanie seriali na platformach filmowych typu Netflix dziś jest bardzo popularne. Z takiego założenia wyszli pomysłodawcy najnowszej platformy, która w całości ma być poświęcona wyznawcom wiary katolickiej, a może nie tylko. Jej robocza nazwa to "katolicki Netflix" co już wzbudza ogromne emocje.

Zobacz także: Ksiądz oburzony słowami Magdy Gessler w programie "Sexy Kuchnia". "Poniżenie celibatu". Poszło o marchewkę

Platformę tworzy o. Adam Szustak, dominikanin, który zyskał popularność i sympatię widzów YouTube'a swoim kanałem "Langusta na palmie". Według doniesień portalu TokFM.pl na "katolickim Netflixie" mają pojawiać się materiały wideo o różnorodnej treści. Będą to m.in.: rozważania teologiczne, a nawet programy dla dzieci.

Netflix w wersji katolickiej jeszcze w tym roku!

"Katolicki Netflix" to robocza nazwa projektu, jednak sądząc po doniesieniach może być bardzo trafna. Z pewnością jest to interesujący chwyt marketingowy. Wciąż nie wiadomo, kto oprócz o. Szustaka będzie gwiazdą platformy. Wiemy jednak, że ma ruszyć już pod koniec tego roku, prace nad nią muszą być zatem prężnie prowadzone. Jesteście ciekawi, co z tego wyjdzie?

Zobacz także: Kościół w Polsce przygotowuje listę piosenek zakazanych. Tych utworów nie usłyszycie na ślubie!

Najlepsze seriale kostiumowe:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów