Katie Holmes już tak nie wygląda. Radykalna zmiana fryzury nie wszystkim przypadła do gustu

Katarzyna Leszczyńska 23.10.2017
Katie Holmes
Fotografia: Instagram/Katie Holmes

To bardzo odważna zmiana.

Są gwiazdy, które nie lubią eksperymentować z fryzurami, ale również takie, które uwielbiają radykalne zmiany. Najbardziej zaskakujące metamorfozy przechodzą natomiast te, które znane są ze swojego zamiłowania do tradycji, a decydują się na zmianę, która potrafi zaskoczyć wszystkich. Do tych należy m.in.: Angelina Jolie. Ostatnio jednak uwaga mediów skupiła się na innej znanej aktorce, Katie Holmes.

Była żona Toma Cruise’a i aktorka znana z takich produkcji jak: „Jezioro Marzeń”, czy „Batman: Początek” przeszła naprawdę radykalną metamorfozę. Długie, pofalowane włosy, z którymi do tej pory była kojarzona, zastąpiła krótka, postrzępiona fryzura. Gwiazda w nowej odsłonie pojawiła się na lotnisku w Los Angeles. Choć na początku wystąpiła w kapeluszu, podczas kontroli musiała zdjąć nakrycie głowy. Wówczas pokazała włosy, które nie przypominały w niczym tego, jak wyglądała do tej pory.

Katie Holmes w nowej fryzurze
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Katie Holmes kilka lat temu miała krótkie włosy. Być może gwiazda zatęskniła za tym wizerunkiem. Trzeba jednak przyznać, że jej metamorfoza szokuje. Gwiazda przez jakiś czas była niewidoczna w mediach, po czym powróciła do show biznesu. Tym razem pokazała się z zupełnie innej strony, co budzi mieszane uczucia wśród fanów. W Internecie są zwolennicy zarówno jej nowej fryzury, którzy twierdzą, że Holmes wygląda młodziej, ale również ci, którym nie podoba się jej nowy wygląd. Mamy dla nich jednak dobrą nowinę. Być może aktorka potrzebowała odmiany, a włosy zawsze w końcu odrastają.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów