Katie Holmes jest w drugiej ciąży?! Do sieci wyciekło jej zdjęcie z dużym brzuszkiem

Julia Pandecka 07.08.2019
Katie Holmes w sukni balowej na czerwonym dywanie
Fotografia: BabiradPicture/REX Features/East News

O tym, że Katie Holmes i Jamie Foxx są parą, mówi się od dawna. Teraz w mediach pojawiły się zaskakujące zdjęcia aktorki z... brzuszkiem ciążowym.

Katie Holmes przez wiele lat była w związku z Tomem Cruisem. Para rozstała się w 2012 roku. Wspólnie mają jednak córkę, Suri. Główną przyczyną ich rozstania była sekta scjentologiczna. Tom pozostał wierny swoim poglądom, Katie musiała natomiast uciec od grupy. Ostatecznie po ich rozstaniu aktorka przeniosła się do Nowego Jorku wraz z dzieckiem i tam rozpoczęła nowe życie. Według doniesień mediów Katie zaczęła spotykać się z innym aktorem, Jamiem Foxxem

Zobacz także: Córka Cruise'a poszła w ślady sławnego ojca. Zachęca innych do wyznawania scjentologii 

Katie Holmes jest w drugiej ciąży?

Niedawno mówiło się o problemach w związku Holmes i Foxxa. Najprawdopodobniej jednak wciąż są razem, choć na próżno szukać oficjalnych informacji na temat ich związku.

Choć para bardzo dba o swoją prywatność, najnowsze zdjęcie Katie, jakie ukazało się w mediach, zaskoczyło fanów. Widać na nim wyraźnie ciążowy brzuszek.

Katie nie może się doczekać dziecka. Chce ponownie odkryć wszystkie te "pierwsze razy": pierwszy uśmiech, pierwszy śmiech, pierwszy krok - mówi informator magazynu "NW Weekly", na łamach którego pojawiły się nowe zdjęcia aktorki.

Trzeba przyznać, że takie zdjęcie raczej nie jest przypadkowe.

Zobacz także: Ciężarna Krupa wygina się przed kamerą. Fani pokochali ten filmik!

Znamy ich i uwielbiamy za ich role, ale nie tylko. Razem budzą jeszcze więcej emocji niż osobno. Te znane pary po raz pierwszy spotkały się na randce w ciemno.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów