Taka ozdoba u księżnej Kate? Media zszokowane najnowszymi zdjęciami. Co na to królowa?

Katarzyna Leszczyńska 23.02.2018
Księżna Kate w Sunderland
Fotografia: EAST NEWS

Księżna Kate zaskoczyła ostatnio swoich poddanych. Ciężarna żona Williama pokazała się w Sunderland z tatuażem na dłoni.

Na dworze królewskim panuje wiele zasad związanych z etykietą, które czasami są naprawdę absurdalne, jednak rodzina królewska musi się do nich stosować. Określają one, np. to, na jaki kolor księżna może pomalować paznokcie. Księżna Kate zazwyczaj się do tych wszystkich zasad stosuje i zawsze prezentuje się nienagannie. Dlatego ostatnio wzbudziła zdziwienie wśród swoich poddanych.

Zobacz także: O tej pasji księżnej Kate wie mało kto. Wzbudza wiele kontrowersji

Księżna Kate, pomimo zaawansowanej już ciąży, nadal jest bardzo aktywna i uczestniczy w różnych wydarzeniach. Ostatnio z mężem odwiedziła nawet teren budowy w Sunderland. To właśnie podczas wizyty w tym mieście księżna pokazała się z… tatuażem na ręce. To ogromne zaskoczenie zważywszy na dotychczasowy wizerunek żony księcia Williama.

Tatuaż księżnej Kate
Fotografia: EAST NEWS

Księżna Kate zrobiła sobie tatuaż?

Czy to możliwe, że etykieta dopuszcza robienie tatuaży? Fani dworskich zasad mogą odetchnąć z ulgą. Okazuje się, że tatuaż widoczny na dłoni księżnej Kate zrobiony został… henną. Podczas wizyty w Sunderland żona Williama wzięła udział w zajęciach w miejscowym ośrodku kultury. Tam dziewczęta w tradycyjnych hinduskich strojach wykonywały takie ozdoby na ciele. Sądząc po zdjęciach Kate, sprawiło to księżnej dużo radości.

Zobacz także: Dlaczego księżna Kate nigdy nie zdejmuje płaszcza w pomieszczeniach? Powód jest naprawdę dziwny

Nie wiadomo, jak na taki malunek zareagowała królowa Elżbieta, na pewno jednak nie jest on sprzeczny z etykietą, skoro Kate się na niego zdecydowała. Zwłaszcza, że wzór jest bardzo delikatny. Ciekawe, jak długo będzie można oglądać tatuaż na ręce księżnej. Tego typu malunki utrzymują się nawet do kilku tygodni.

Księżna Kate tatuaż
Fotografia: EAST NEWS
Księżna Kate tatuaż
Fotografia: EAST NEWS

Zobaczcie w poniższej galerii, z jakich przyzwyczajeń będzie musiała zrezygnować Meghan Markle po ślubie z Harrym:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów