Księżna Kate po raz trzeci pokazała się w tej samej kreacji. Zrobiła to dla Meghan?

Anna Respondek 19.05.2018
Kate Middleton i Meghan Marke
Fotografia: EAST NEWS

Księżna Kate postanowiła niemalże zupełnie usunąć się w cień. Na ślubie Meghan i Harry'ego pokazała się pierwszy raz od porodu trzeciego dziecka. 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle wywołał olbrzymie poruszenia na całym świecie. Szeroko komentowano suknie ślubną Markle i nietypowy, odbiegający od norm, wygląd księcia Harry'ego.

Zobacz także: To te słowa książę Harry wypowiedział, kiedy zobaczył po raz pierwszy Megan w kościele

Przez długi czas dywagowano również, czy na uroczystości będzie można zobaczyć księżną Kate, która pod koniec kwietnia urodziła trzecie dziecko. Oczywiście w tak ważnym dniu księżnej nie mogło zabraknąć obok męża i szwagra, z którym ma bardzo dobre kontakty. Do ostatniej chwili media nie pokazywały Kate, choć zastanawiano się, jak będzie wyglądała i jaką będzie miała na sobie kreację.

Dużym zaskoczeniem dla wszystkich było to, że Kate ostatecznie postanowiła ubrać tę samą sukienkę, którą miała na chrzcinach księżniczki Charlotte i urodzinach królowej Elżbiety. Jedna z brytyjskich dziennikarek postanowiła skomentować ten fakt, który dla wielu wydawał się zwykłym faux pas.

To najmilszy gest na jaki mogła się zdobyć! - napisała. 

Wygląda na to, że Kate postąpiła tak, ponieważ chciała jak najbardziej usunąć się cień i pozwolić błyszczeć swojej szwagierce. 

Zobacz także: Tak wyglądał ślub sobowtórów Meghan i księcia Harry'ego! Podobni? 

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów