Kate na chrzcie Louisa wyglądała pięknie, ale po raz kolejny założyła kremową kreację. Dlaczego?

Katarzyna Leszczyńska 10.07.2018
Księżna Kate na chrzcie księcia Louisa
Fotografia: East News

Za nami chrzest księcia Louisa. Księżna Kate z tej okazji założyła kremową kreację. Wyglądała pięknie, ale na każdym chrzcie miała strój w tym samym kolorze. Dlaczego?

Za nami chrzest księcia Louisa. Największą gwiazdą tuż po głównym zainteresowanym była oczywiście jego mama. Księżna Kate w tym wyjątkowym dniu wyglądała pięknie i przyćmiła wszystkich swoim wyglądem (nawet Meghan). Miała na sobie kostium w kolorze kremowym, co jednak coś nam przypomina.

Zobacz także: Meghan Markle nie została chrzestną księcia Louisa, bo nie mogła?

Okazuje się, że stroje w identycznym kolorze księżna miała również na chrztach swoich starszych dzieci: księcia George'a i księżniczki Charlotte. Wszystko ma swoją przyczynę, jak to z resztą w rodzinie królewskiej dzieje się zazwyczaj, i Kate nie założyła kreacji w tym odcieniu bez przyczyny.

Dlaczego księżna Kate na chrzcie miała kremową sukienkę?

Za każdym razem księżna chciała dopasować się do swoich dzieci. Chodzi o odcień ubranka do chrztu małego księcia. To, które miał na sobie Louis, jest repliką sukienki z 1841 roku, w którą ubrana była najstarsza córka królowej Wiktorii. W identycznych strojach chrzczeni byli Charlotte i George. Nic więc dziwnego, że Kate chciała dobrze komponować się ze swoimi dziećmi.

Zobacz także: Księżniczka Charlotte skopiowała zachowanie królowej Elżbiety. Najnowsze wideo robi w sieci furorę!

Stworzenie ubrania pasującego do tak legendarnych strojów stanowiło nie lada wyzwanie. Podjął się go brytyjski dom mody Alexandra McQueena. To właśnie on stworzył kreację księżnej. Stylizację Kate uzupełniła koronkowym kapeluszem wykonanym przez Jane Taylor. Prezentowała się doskonale!

Księżna Kate chrzty dzieci
Fotografia: EAST NEWS

Zobaczcie filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów